Святкування іудейського Нового року Рош а-Шана в Умані
В Україну приїхали майже 2 тисячі хасидів-паломників на святкування іудейського Нового року Рош а-Шана в Умані.  Про це повідомляє прес-центр Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Починаючи з 23 вересня черкаські рятувальники перейшли на посилений варіант несення служби. До складу загону увійшли сили пожежно-рятувальних підрозділів із сусідніх районів області, а також фахівці відділення водолазних рятувальних робіт, групи піротехнічних робіт, відділення радіації, хімічного та біологічного захисту і медичної служби аварійно-рятувального загону спецпризначення управління. Загалом, чисельність спецзагону становить 117 людей особового складу та 26 одиниць спеціальної та пожежно-рятувальної техніки.

Європейський суд скасував продовження санкцій проти Януковича
Європейський суд скасував продовження санкцій ЄС проти  експрезидента України Віктора Януковича за 2018-2019 роки.  Про це повідомляє, прес-секретар сина колишнього президента Олександра Януковича Юрій Кірасір у Facebook. «Рішення Європейського суду … про скасування санкцій щодо екс-Президента України … за 2018-2019 рр. є підтвердженням незаконності та безпідставності їх запровадження органами ЄС і вагомим приводом для їх якнайшвидшої повної відміни і реабілітації Януковича як незаслужено постраждалого від політичних переслідувань як в Україні так і в Європейському Союзі»- йдеться в повідомленні.  Водночас санкції ЄС проти Януковича й надалі залишаються чинними, оскільки в березні Рада Європейського союзу продовжила ці санкції до 6 березня 2020 року

Конфлікт навколо Тузловських лиманів
Без втручання на державному рівні Тузловські лімани не захистити від постуйного браконьєрства. В цьому впевнені всі, хто дбає про свій рідний край, та унікальні національні природні ресурси. Кожного дня Служба державної охорони нацпарку та його співробітники знаходяться під великим ризиком. Зараз, коли риба кефаль почала шукати вихід із лиманів парку до Чорного моря на зимівлю, її почали тотально виловлювати браконьєрі. А вночі 21 вересня вони напали на працівників нацпарку. Подробиці — далі у сюжеті.

Виставка із циклу «Чотири сезони міської садиби Воронцових»

У виставкових залах музею приватних колекцій Блещунова відкрилась друга виставка з циклу «Чотири сезони міської садиби Воронцових». На ній представлені матеріали, зібрані при розробці науково-проектної документації на реставрацію будівель і споруд, а також відновлення історичного ландшафту комплексу садиби. Матеріали є частиною зібраного матеріалу і присвячені архітектурі інтер’єрів палацу міської садиби Воронцових.

Наукова конференція «Технології харчових продуктів і комбікормів»
Не секрет, що  від розвитку харчової промисловості безпосередньо залежить   економіка країни, але не тільки.  Небезпечні жири, консерванти, посилювачі смаку — для сучасності справа звична, але варто не забувати:  те, що ми їмо — впливає на здоров’я, а відповідно і життя. Для того, аби обговорити нагальні питання у сфері харчової галузі, а також запропонувати  інноваційні рішення, українські і зарубіжні науковці, зібралися на конференцію. Подробиці — далі в сюжеті        

Комментарии закрыты