США покидає Раду з прав людини

Постпред США при ООН Ніккі Хейлі заявила, що Вашингтон припиняє своє членство в Раді з прав людини. На думку США, держави-члени Ради є злісними порушниками прав людини, і рішення цього органу ООН політизовані. В даний час до Ради з прав людини входять 47 держав: 13 країн представляють Африку, 8 країн — з Латинської Америки і Карибського басейну, на частку Західної Європи припадає 7 місць, а ще 6 членів — це держави Східної Європи. Також до Ради входять Китай, Куба і Венесуела. У цьому році членом Ради також стала Демократична Республіка Конго. Ізраїль привітав таке дипломатичне рішення США, а Росія відповіла, що Сполучені Штати «хотіли перетворити Раду з прав людини при ООН в слухняний інструмент для просування своїх інтересів і покарання неугодних країн».

Туреччина — світовий «лідер» з прийому біженців

Більше 68 мільйонів осіб по всьому світу через військові конфлікти, акти насильства і гоніння були змушені покинути свої будинки в 2017 році. Такі дані оприлюднили експерти ООН. Напередодні Всесвітнього дня біженців, який відзначається 20 червня, Верховний комісар ООН Філіппо Гранді відвідав табір мігрантів в Лівії. Він заявив, що до проблеми вимушеного переміщення людей в світі потрібен «новий, набагато більш всеосяжний підхід». «Відповіддю на міграційну кризу повинні стати не паніка і закриття кордонів, а міжнародне співробітництво з метою пошуку рішень. Якщо це станеться, проблема буде керованою», — підкреслив Філіппо Гранді. Зазначимо, наразі найбільшу в світі групу вимушених переселенців — понад 12,5 мільйонів — складають сирійці. Серед країн, які приймають велику кількість біженців, тільки одна європейська держава, а саме Німеччина, увійшла в першу десятку. Лідером ж на сьогодні є Туреччина.

Митники Грузії, України, Азербайджану та Молдови зустрілись в Одесі

З 19 по 20 червня в Одесі пройшло 28-е засідання Керівного комітету з реалізації Проекту зі сприяння торгівлі та транспортування організації ГУАМ. Захід відбувся за участі керівників митних адміністрацій Грузії, України, Азербайджану та Молдови, а також представників Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Україні та Молдові. На засіданні учасники підписали Протокол про взаємодію у сфері боротьби з митними правопорушеннями, які відбуваються на повітряному транспорті.

Комфортне життя в ЖК «Новий Берег»

Море, зелена зона та зручна транспортна розв’язка. Це — лише частина переваг житлового комплексу «Новий Берег», який вже наприкінці 2018 року буде зданий в експлуатацію. До того ж для тих, хто бажає придбати квартиру в цьому комплексі, до 1 липня діє спеціальна акція від компанії «Будова».

Комментарии закрыты