Зустріч з багатодітними сім’ями

Станом на 21 жовтня 2016 року на обліку багатодітних сімей в Одесі знаходиться  понад 4 тис сімей, в яких проживає понад 13 тис дітей. Права цієї категорії громадян і отримання передбачених законодавством пільг — важливе питання роботи міської владиТак, 21 жовтня в Одеській міській раді відбулася чергова зустріч з багатодітними сім’ями і представниками громадських організацій, які опікуються дану категорію населення. Варто зазначити що дані зустрічі проходять регулярно, проте зважаючи на настання холодної пори року і старту опалювального сезону вони набули ще більшої актуальності. Так, серед пріоритетних питання пільгової установки газових лічильників, забезпечення безкоштовними медикаментами рамках програми «Здоров’я», пільговий проїзд в громадському транспорті та інші.

Відновлення роботи Горелектотранспорта після стихії

Станом на сьогодні, 19 жовтня, в Одесі повністю відновлена ​​робота громадського транспорту, яка була порушена через негоду 12-13 жовтня. Робота ремонтних бригад КП «Одесміськелектротранс» »під час розгулу стихії 12 жовтня нагадували боротьбу з вітряними млинами. Таке порівняння навів в ході прес-конференціі діректор КП «Одесміськелектротранс» Дмитро Жеман. За його словами, сила вітру і злива практично відразу зводили нанівець зусилля ремонтників. Найскладніше довелося на Котовському напрямку, де впали 18 опор і було обірвано понад 1000 метрів контактної мережі.

Освячення каплиці митрополитом Одеським і Ізмаїльським

З благословіння Високопреосвященнішого Агафангела, митрополита Одеського та Ізмаїльського на базі автотранспорту швидкої допомоги з’явилася своя каплиця. Її назвали на честь Святого АрхістратИга Божого Михаїла. Архистратига в православ’ї називають главу святого воїнства Ангелів і Архангелів. Так, 21 жовтня відбулося урочисте освітлення святині. Подробиці — далі в сюжеті

Комментарии закрыты