Боротьба з  бідністю є першочерговим завданням для влади, — «Розумна сила»

В Україні триває зростання цін на продукти харчування, товари і послуги, але по областях ситуація різна. Про це свідчать данні  моніторингу цін від Держслужби статистики. За продуктами найдорожчими регіонами стали Одеська область, Закарпаття, Київ. Аналітики кажуть, що прожитковий мінімум, передбачений державним бюджетом на 2018 рік, – сьогодні не спроможний забезпечити для середньостатистичного громадянина середній мінімальний набір послуг та товарів, необхідний для задоволення першочергових потреб людини. У  партії «Розумна сила» впевнені, що ситуацію з рівнем реальної інфляції необхідно докорінно змінювати, і  першочерговим завданням для нової компетентної влади стане боротьба з бідністю громадян нашої країни.

Епопея з підвищенням ціни за вивіз сміття в Одесі триває

Епопея з підвищенням ціни за вивіз сміття в Одесі триває. 26 липня міський виконком підтримав проект рішення про встановлення нових тарифів. Нагадаємо, що з пропозицією збільшити плату на 63% до мерії звернулися сміттєзбірні компанії. На даний момент в Одесі їх 5: «Одескомунтранс», «Еко-Ренесанс», «Союз», «ТВ-Серрус» і «Еко-Лідер». Сміттярі говорять про те, що діючі тарифи не змінювали з 2015 року, а з тих пір збільшилася і мінімальна зарплата, і ціни на запчастини, паливо і так далі. Відзначимо, що спочатку сміттєзбірні компанії встановили різні тарифи для кожного району міста: ціна коливалася від 75 до 79 гривень за кубічний метр твердих відходів. Однак, в результаті громадських слухань, що пройшли 17 липня, ціну між компаніями все-таки зрівняли. Тепер вона становить 70 гривень 32 копійки. Також, в мерії вже озвучили точну цифру того, скільки одна людина буде платити за вивезення сміття на місяць.

Через збільшення вартості хлору тарифи на воду зростуть, — думки містян

Вода фільтрована, кип’ячена, бюветна, кулерна, артезіанська, мінеральна … Чого тільки не придумали жителі міста, щоб не пити водопровідну воду! Так, Україна не Австрія, не Швейцарія, не Англія і не Ліхтенштейн, де вода з-під крана придатна для пиття. Але, на щастя, ми і не в списку тих країн, де небезпечно не тільки пити, але навіть полоскати зуби проточною водою. Хоча ситуація з єдиним підприємством України, яке виробляє хлор для очистки води — «Дніпроазотом» Ігоря Коломойського — насторожує. То «Дніпроазот» припиняє свою роботу і ставить умови, то планує підвищити ціну на свій хлор майже в 5 разів. Нещодавно віце-президент Асоціації водоканалів України Ольга Бабій вже заявила, що через збільшення вартості хлору тарифи на воду зростуть на 2-3%. Щось не те з економікою або з політикою. Що про це думають містяни? Яку воду вони п’ють і чи сподіваються отримати в найближчому майбутньому проточну питну воду?

Комментарии закрыты