В Одеській єпархії в черговий раз надали допомогу нужденним

Гуманітарна допомога Одеської єпархії активно надається багатьом нужденним.  Сотні одеситів і переселенців з Донбасу, інвалідів і ветеранів вже протягом тривалого часу отримують необхідну підтримку.  Про сумну долю деяких з цих людей, їх нещастя, труднощі, нелегке життя, а також про ту подяку, що адресована від них Церкві, дивіться далі в сюжеті.

Одеса туристична: оцінку ставлять городяни

Високий туристичний сезон стартував в Одесі на кілька тижнів раніше, ніж звичайно — не було стандартних червневих дощів. Але про початок туристичного сезону, напевно, туристи не знали. Тому при теплій морській воді і гарячому повітрі в Одесі мало приїжджих з інших міст України. А за даними міського управління туризму, саме внутрішні туристи склали в минулому році 70% усіх туристів, і 30% відповідно — іноземці. Що радує і чого не вистачає курортній Одесі цього літа, чи готова Одеса приймати гостей, — цій темі було присвячене наше опитування.

30 червня в оперному театрі Одеси вечір симфонічної музики

30 червня в театрі опери та балету відбудеться  вечір симфонічної музики Антоніна Дворжака. Чеський композитор розвивав національні музичні традиції. Його твори відрізняються мелодійністю, розмаїттям ритму та гармонією. В програмі: симфонія №9 і концерт для віолончелі з оркестром. Соліст — лауреат міжнародних конкурсів Олександр Лисюк.

 

Комментарии закрыты