У День народження Одеса зустріне 3-мільйонного туриста

У цьому році на День міста в Одесі зустрінуть 3-мільйонного туриста. Про це на апаратній нараді 27 серпня розповіла директор департаменту культури та туризму Одеської міської ради Тетяна Маркова. Також вона повідомила, що свій День народження наше місто святкуватиме з 30 серпня по 5 вересня. В Одесу з цієї нагоди приїдуть глави дипломатичних місій близько 50 країн, акредитованих в Україні.

Школа на Маршала Говорова відкриється до 2 вересня

До дня міста в Одесі відкриється нова школа, яку побудували на вулиці Маршала Говорова. Про це стало відомо в ході апаратної наради в міськраді. Всього школа розрахована на тисячу учнів, в даний момент подано близько 550 заяв. У школі відкрито 20 класів, з яких чотири перших класи. В цілому є всі паралелі до дев’ятого класу включно.

Скільки коштують збори до школи

Минає останній тиждень літа. Сонечко пригріває й діти на повну силу бавляться на свіжому повітрі. Але їх батьки вже живуть подією 1 вересня — Дня знань і початку шкільного навчального процесу. Кожен навчальний рік є важливим періодом, до якого треба підготуватися й морально, й матеріально. Збори до школи, скільки вони коштують сьогодні, яку суму треба вкласти батькам, щоб їх хлопчики та дівчатка відчули найсправжнісіньке свято від зустрічі з джерелами знань? Про це ми питали в одеситів, а ще про те, чи пам’ятають вони, дорослі, свої перші вересня.

25 серпня на території Будинку Руссова провели суботник

У реставрації Будинку Руссова беруть участь не тільки професійні робітники. 25 серпня на території пам’ятки архітектури провели суботник. Представники міської влади, депутати допомагали виносити будівельне сміття, шматки стін і перекриттів, які скупчилися тут за багато років. Участь у суботнику взяв Одеський міський голова.

Комментарии закрыты