Поліція розігнала маніфестантів в центрі Кишинева

Вранці 27 серпня, у День незалежності Молдови, поліція розігнала маніфестантів, що протестувати вночі біля пам’ятника Штефану чел Маре в центрі Кишинева. Співробітники поліції Dialog Politia через мегафон зачитали розпорядження мерії про те, що 27 серпня на цьому місці заплановано офіційні заходи і це анулює будь-які інші домовленості. Учасники акції протесту в Молдові вимагають відставки уряду і визнання результатів виборів, на яких перемогу здобув опозиційний лідер, голова «Платформи Гідність і правда» Андрій Нестасе.

У День народження Одеса зустріне 3-мільйонного туриста

У цьому році на День міста в Одесі зустрінуть 3-мільйонного туриста. Про це на апаратній нараді 27 серпня розповіла директор департаменту культури та туризму Одеської міської ради Тетяна Маркова. Також вона повідомила, що свій День народження наше місто святкуватиме з 30 серпня по 5 вересня. В Одесу з цієї нагоди приїдуть глави дипломатичних місій близько 50 країн, акредитованих в Україні.

Школа на Маршала Говорова відкриється до 2 вересня

До дня міста в Одесі відкриється нова школа, яку побудували на вулиці Маршала Говорова. Про це стало відомо в ході апаратної наради в міськраді. Всього школа розрахована на тисячу учнів, в даний момент подано близько 550 заяв. У школі відкрито 20 класів, з яких чотири перших класи. В цілому є всі паралелі до дев’ятого класу включно.

Батьки про Нову українську школу

Максимум спілкування, мінімум підручників і можливість створення інклюзивних класів. Все це — Нова українська школа, в яку першого вересня прийдуть першокласники. Що найважливіше для батьків, чи торкнуться зміни інших школярів і яким чином готуються ті, хто піде в перший клас наступного року — про це ми говорили з одеситами та гостями міста.

25 серпня на території Будинку Руссова провели суботник

У реставрації Будинку Руссова беруть участь не тільки професійні робітники. 25 серпня на території пам’ятки архітектури провели суботник. Представники міської влади, депутати допомагали виносити будівельне сміття, шматки стін і перекриттів, які скупчилися тут за багато років. Участь у суботнику взяв Одеський міський голова.

Комментарии закрыты