Закон про нацбезпеку скоротив перелік націнтересів, —  «Розумна сила»

У четвер, 21 червня, український парламент прийняв в другому читанні законопроект про національну безпеку. Думки про недоліки та слабкі сторони нового закону — в нашому сюжеті.

Руслан Сауляк очолив Головне територіальне управління юстиції

В одеській міськраді представили нового начальника головного територіального управління юстиції в Одеській області — Руслана Сауляка. Згідно з інформацією ЗМІ, Сауляк почав свою кар’єру з посади дільничного міліції, пізніше працював начальником Головного територіального управління юстиції в Чернівецькій області.

Тимчасові споруди на пляжному піску будуть демонтовані, — мерія

Засідання виконкому одеської міської ради 27 червня почалося з наболілої для одеситів теми, а саме — тимчасових споруд на міських пляжах. Незважаючи на те, що наближається середина курортного сезону, в мерії все ще не знайшли консенсусу з деякими орендарями. Типовою для Одеси є ситуація, коли орендар пляжу незаконно розміщує на піску капітальну будівлю. Члени виконавчого комітету Одеської міськради скасували 4 схеми розміщення тимчасових споруд на орендованих ділянках пляжів міста. Під удар потрапили схеми для ТОВ «Амбер-Груп» і ТОВ «Форекстін» (10-я станція Фонтану, пляж «Чайка», між траверсами № 6 і 6а), ТОВ «Календа» (пляж Курортний, 13-а Фонтана, між траверсами № 9 і 10), громадської організації «Одеський обласний союз ветеранів-десантників» (16-я станція Фонтану, між траверсами № 16 та 16а).

Путівку в наш час дістати не реально, — одесити

Напевно, багато хто з нас пам’ятають, як в дитинстві влітку відпочивали в дитячих піонерських таборах, на морі чи у бабусі в селі.  Погодьтеся, це, мабуть, одні з найяскравіших емоцій, які ми пам’ятаємо зі свого дитинства.  І тепер наше завдання зробити так, щоб якомога більше спогадів залишилося з дитинства вже у наших дітей. За думками одеситів, путівку в наш час дістати не реально, a відпочинок може обернутися  катастрофою.

Комментарии закрыты