Професор з Валенсії: важлива історична частина
rong> Одеси

Список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО все ще залишається нездійсненною мрією для історичного центру Одеси. Однак, поки скульптури авторства французьких та італійських архітекторів очікують на свій зоряний час реставрації, іспанські фахівці не перестають переконувати в тому, що за центр перлини біля моря потрібно боротися.

В Україні активізується зоозахист

Зруйнувати вікову систему жорстокого відношення та експлуатації  тварин намагаються наразі в Україні. В авангарді цих процесів – зоозахисники, який підтримує суспільство. Так останнім часом по всій Україні проходить багато акцій, спрямованих на захист прав тварин. Нардепи разом із зоозахисниками вже подали до Верховної Ради два законопроекти, у яких пропонується заборонити номери з тваринами у пересувних і стаціонарних цирках України. Сьогодні суспільство поступово приходить до думки – тварини потребують нашого захисту і відповідального ставлення, а не їх використання задля забавки.

У США можливі внутрішні санкції через Росію

Державний секретар США Рекс Тіллерсон затвердив список російських підприємств та установ, співробітництво з якими загрожуватиме санкціями американському бізнесу та іноземним компаніям. Про це у четвер повідомила речниця Державного департаменту США Хезер Науерт.

Хіматака в провінції Ідліб. Хто винен?

Експерти ООН назвали режим президента Сирії Башара Асада відповідальним за хімічну атаку в сирійському Хан-Шейхуні 4 квітня поточного року. Повідомляється, що в результаті хіматаки тоді  загинули 87 осіб, у тому числі 31 дитина. Загальне число постраждалих перевищило 500 осіб.

Віце-прем`єра Австралії звільнили через подвійне громадянство

Віце-прем`єра Австралії Барнабі Джойса звільнили через те, що він має подвійне громадянство. Барнабі Джойс заявив, що «поважає вирок суду». Вищий суд країни визнав, що призначення на посаду віце-прем`єра Барнабі Джойса та чотирьох інших політиків було неправомірним через подвійне громадянство. Вихід пана Джойса позбавляє уряд абсолютної більшості.

Комментарии закрыты