Лідери ЄС досягли консенсусу з приводу мігрантів

Лідери Європейського Союзу досягли угоди щодо мігрантів після майже десятигодинних переговорів на саміті в Брюсселі. В результаті вдалось досягнути згоди щодо створення нових міграційних центрів у країнах ЄС на «добровільній» основі. Згідно з текстом  угоди, ці центри будуть визначати, хто є справжніми біженцями, а хто — нелегальними мігрантами, яких повернуть. Однак поки не зрозуміло, які країни добровільно створять такі центри. Була досягнута домовленість про нарощування фінансування Туреччини, Марокко і держав Північної Африки, щоб скоротити число тих, хто прагне до європейських країн.

НУ «Одеська морська академія» цього року випустила 622 бакалавра

622 курсанта Національного університету «Одеська морська академія» 29 червня стали дипломованими бакалаврами. Студенти провчилися в академії всього 4 роки, проте більшість з них вже побували в рейсах і мають практичний досвід. Наші кореспонденти побували на урочистому врученні і поспілкувалися з курсантами.

Навряд чи мова піде про Україну, — одесити про зустріч Президентів

Зустріч президентів Росії і США Володимира Путіна і Дональда Трампа пройде в столиці Фінляндії Гельсінкі 16 липня. Про це повідомили в Білому Домі і Кремлі. Як зазначається, лідери двох країн обговорять відносини між США і Росією і ряд питань національної безпеки. Однак, точні теми, які будуть обговорюватися на зустрічі, не були названі. Про що ж говоритимуть лідери двох держав, а також як вплине ця зустріч на Україну — ми вирішили дізнатися думку про це у одеситів та гостей міста.

Комментарии закрыты