Ганна Навала терміново потребує на допомогу

Допомоги потребує одеситка Ганна Навала. Відповідний заклик розмістили у соціальних мережах. Ще в лютому минулого року жінці поставили страшний діагноз — лімфома Ходжкіна. Позаду в Ганни — безліч обстежень, операцій і процедур хіміотерапії. Вона не здається і продовжує боротись за життя. Але в цій боротьбі їй потрібна підтримка небайдужих одеситів, адже на наступний етап лікування (трансплантація кісткового мозку)  потрібно 50 тис. дол. Після двох років лікування для сім’ї  це непідйомна сума. Для тих, хто хоче допомогти молодій одеситці у найважчий період її життя, – реквізити:
ГАННА НАВАЛА
Банк одержувача ПриватБанк
№ 5168 7573 3280 6126
Власник картки Навала Ганна Анатоліївна

Різдвяний піст — час віддалення від зла і гніву

28 листопада почався один з найважливіших постів – Різдвяний. Він триватиме аж 40 днів – до 6 січня. До речі, саме останній тиждень буде найсуворішим і найскладнішим. Ми вирішили розповісти трохи більше про етапи посту і його головну мету.

Стартував конкурс на краще оформлення фасадів та вітрин

З метою створення святкової новорічної атмосфери на вулицях міста Приморська районна адміністрація оголошує конкурс на краще оформлення фасадів та вітрин новорічною атрибутикою. 29 листопада в прес-центрі Одесит відбулася конференція щодо умов конкурсу. Організатори розповіли, що переможці будуть визначені за номінаціями «Краще оформлення вітрини», «Краще оформлення фасаду». Учасниками конкурсу можуть бути власники і орендарі будівель і приміщень, фасади і вітрини яких виходять на вулиці міста. Для участі в конкурсі підприємствам і організаціям потрібно не пізніше 15 грудня 2017 року подати письмову заявку і фотографію прикрашених новорічних фасадів / вітрин (із зазначенням назви, адреси закладу, контактного номеру телефону) на електронну пошту. Конкурсний відбір пройде до 27 грудня 2017 року. Результати будуть оголошені на сайті міста та на офіційний сторінці конкурсу в фейсбуці.

Відбулась презентація нового електронного підручника

Одеса — єдине місто в Україні, яке з травня 2017 року почало поетапне впровадження електронних підручників в окремих класах шкіл. Якщо раніше це був один підручник для 7 класів, то зараз контент налічує близько 400 підручників для різних вікових груп. І автори проекту не збираються зупинятися, вони вже працюють над електронним щоденником та електронним журналом.

Комментарии закрыты