Треба посилити боротьбу з контрабандою, а не сприяти її розвитку, — Гройсман

Володимир Гройсман закликав працівників митної та прикордонної служб посилити боротьбу з контрабандою, а не сприяти її розвитку. Про це він заявив на засіданні уряду в середу. Прем’єр також висловив сподівання, що всі правоохоронні структури будуть активно працювати у цьому напрямку. І зауважив, що в минулому році в державну казну додатково принесли 79 млрд гривень. Стільки ж Україна може отримати і цього року завдяки боротьбі з контрабандою.

ДСНС розповіла про правила безпечного збору врожаю

В Україні – висока пожежна небезпека. Станом на 1 липня в Одеській області вже сталося 760 випадків загорянь сухої рослинності. При цьому все частіше відзначаються випадки пожеж на зернових угіддях в області. Пожежі спричиняють, насамперед, недотримання правил безпечного збору врожаю землевласниками. Тому 3 липня в прес-центрі «Одесит» представники головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій в Одеській області розповіли орендарям про правила безпечного збору врожаю і як не допустити пожежі на угіддях.

Одесити діляться досвідом: що краще, регулярний або чартерний рейс?

Вирушаючи в подорож, перед туристами постає дилема — вибрати регулярний переліт або чартерний. Різниця між ними полягає не тільки в ціні, але і в частоті перельотів, якості обслуговування і т.д. Ми запитали одеситів: «Чим краще летіти?» Та отримали різні версії, бо у кожного з цих типів перельотів є свої недоліки і переваги.

Комментарии закрыты