5 серпня 1941 року розпочалась оборона Одеси від нацистських загарбників

Героїчна оборона Одеси протривала 73 дні — до 16 жовтня — і здійснювалась силами військових та громадського населення міста, яке нараховувало 55 тисяч містян. Тоді порівняно невеликим силам захисників вдавалося відбивати удари значно переважаючих сил противника. А по закінченню війни Одеса була названа містом-героєм. На честь дня початку оборони міста у неділю, 5 серпня, відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятника Невідомому матросу на Алеї Слави у парку Шевченка.

До Білгороду-Дністровського приїхав міцво-мобіль

До міста славетної Аккерманської фортеці — Білгорода-Дністровського — завітав 5 серпня міцво-мобіль єврейської громади Хабад. Слід зазначити, що експедиція «Міцво-Мобіль Україна» в цьому, 5778-му році за юдейським календарем, значно розширилась. Три синагоги на колесах протягом серпня їздитимуть по містах Одеської, Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Дніпропетровської, Донецької, Харківської, Сумської та Чернігівської областей й привозитимуть прямо до єврейського дому — все необхідне для єврея.

Чи важко отруїтися шаурмою, — одесити резюмують

Лаваш, шматочки м’яса, помідор, огірок, обов’язково майонез і приправи — ось такий простий рецепт відомої кожному шаурми. На жаль, після ряду отруєнь один з найпопулярніших видів фаст-фуду куди вдаліше можна описати фразою «смачно, але дуже небезпечно». Чи хочуть одесити і гості нашого міста ризикувати при покупці шаурми на вулиці, дізнавалася наша знімальна група.

Комментарии закрыты