Одесити не дуже вдоволені ремонтом вулиць під час турсезону

Нескінченні затори, зламані підбори та пил у повітрі. У самий розпал туристичного сезону Одесою просто неможливо пересуватись: що не квартал — то перекриті дороги чи перериті тротуари. Строки ремонту постійно збільшуються, а інфраструктура міста більш зручною не стає.

Відтік робітничих кадрів є однією з проблем вітчизняної економіки, — «Розумна сила»

Трудова міграція сповільнює економічне зростання. Про це йдеться в інфляційному звіті Національного банку. Брак кваліфікованих робітничих кадрів, їх відтік на зовнішні ринки праці є однією з проблем і реалій вітчизняної економіки. Окрім того, трудова міграція  перешкоджає росту темпів виробництва, найбільше — в будівництві, промисловості, сільському господарстві, транспорті та зв’язку. Повернути заробітчан можна, але для того, щоб вони не їхали, потрібен хороший стимул. У «Розумній силі» наголошують, що тільки зростання економіки та гідний рівень життя в країні зможуть подолати трудову еміграцію.

В Каліфорнії палає найбільша у сучасній історії штату лісова пожежа

Площа лісової пожежі, що вирує на півночі Каліфорнії, перевищила 114 тисяч 850 гектарів — вона стала найбільшою у сучасній історії цього американського штату. За тиждень вогонь охопив значну територію в округах Лейк і Мендосино. Полум’я знищило понад 70 житлових будинків і загрожує ще 11 тисячам будинків. Пожежу вдалося локалізувати лише на 30%. До цього найбільшою за площею в Каліфорнії вважалась пожежа, що виникла в окрузі Вентура 4 грудня минулого року і отримала назву «Томас».  Її максимальна площа склала 114 тисяч 78 гектарів.

Хто веде бізнес з Іраном, не вестиме справи зі Сполученими Штатами, — Трамп

Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп пригрозив наслідками за ведення бізнесу з Іраном. Про це він написав у своєму Twitter. «Будь-хто, хто веде бізнес з Іраном, не вестиме справи зі Сполученими Штатами. Я прошу миру в усьому світі, не менше!» — заявив глава США. Трамп підкреслив, що санкції проти Ірану офіційно введені у дію, і вони є «найбільш кусачими» за всі часи. Крім того, американський лідер анонсував, що у листопаді вони стануть більш жорсткими.

Комментарии закрыты