Відтік робітничих кадрів є однією з проблем вітчизняної економіки, — «Розумна сила»

Трудова міграція сповільнює економічне зростання. Про це йдеться в інфляційному звіті Національного банку. Брак кваліфікованих робітничих кадрів, їх відтік на зовнішні ринки праці є однією з проблем і реалій вітчизняної економіки. Окрім того, трудова міграція  перешкоджає росту темпів виробництва, найбільше — в будівництві, промисловості, сільському господарстві, транспорті та зв’язку. Повернути заробітчан можна, але для того, щоб вони не їхали, потрібен хороший стимул. У «Розумній силі» наголошують, що тільки зростання економіки та гідний рівень життя в країні зможуть подолати трудову еміграцію.

Міністр оборони перевірив підготовку параду до Дня незалежності

На злітно-посадковій смузі аеродрому Київського державного авіаційного заводу «АВІАНТ» тривають репетиції параду до Дня незалежності. 7 серпня хід підготовки перевірив міністр оборони України Степан Полторак, повідомляє прес-служба відомства. Усього в урочистих заходах 24 серпня візьмуть участь 4,5 тисячі військовослужбовців

Нацполіція просить допомогти ідентифікувати підозрюваного у справі Гандзюк

У справі щодо замаху на вбивство херсонської активістки Катерини Гандзюк є ще один підозрюваний. Про це у ході брифінгу повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв. За його словами, наразі правоохоронці намагаються встановити особу ще одного зловмисника, який може бути причетним до нападу на Гандзюк, який було здійснено вранці 31 липня. Князєв звернувся до ЗМІ та громадськості із проханням допомогти ідентифікувати підозрюваного.

На 154 пляжах зафіксовані лактопозитивні кишкові палички, — МОЗ України

Вода на центральному пляжі в Затоці та в районі станції Сонячна небезпечна для купання. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я. На своїй сторінці у Фейсбук відомство опублікувало список водоймищ, де наразі не рекомендується купатись. «Центр громадського здоров’я МОЗ України зафіксував мікробне забруднення (лактопозитивні кишкові палички) на 154 українських пляжах за результатами дослідження води 27 липня — 3 серпня», — йдеться в публікації. У тому числі в районі двох пляжів Затоки.

Одесити не дуже вдоволені ремонтом вулиць під час турсезону

Нескінченні затори, зламані підбори та пил у повітрі. У самий розпал туристичного сезону Одесою просто неможливо пересуватись: що не квартал — то перекриті дороги чи перериті тротуари. Строки ремонту постійно збільшуються, а інфраструктура міста більш зручною не стає.

В Японії від спеки постраждали 71 266 осіб

Рекордне число жителів Японії госпіталізовані з травня по серпень через спеку. Про це оголосило Міністерство з адміністративних справ і комунікацій у вівторок, 7 серпня, інформує ТАСС. Згідно із даними відомства, за минулі три місяці 71 266 осіб були госпіталізовані з тепловими ударами, що майже на 15 тисяч більше попереднього рекорду, встановленого влітку 2013 року.

Комментарии закрыты