Повернення Вагрича Бахчаняна

В Музеї сучасного мистецтва Одеси  Харківська муніципальна галерея представляє ретроспективний проект Вагрича Бахчаняна. Ця друга персональна виставка в Україні – частина руху по поверненню додому відомого перш за все за кордоном авангардиста, художника слова, карикатуриста. У новий проект, побудований за принципом колажу, — основному творчому і стилістичного прийому автора, увійшли візуальні і текстові роботи Бахчаняна, його п’єси, книги, журнальні і газетні ілюстрації, аудіо записи.

Роль музеїв в культурному туризмі

В рамках міжнародного туристичного тижня в музеї особистих колекцій ім. Блещунова відбувся круглий стіл «Роль музеїв в формуванні концепції культурного туризму».  Для обговорення цієї дуже важливій теми  зібрались музейники не тільки з Одеси, Київа, Львова, а й фахівці з Молдови та Нідерландів.

Фестиваль духових оркестрів

До 75-річниці від дня визволення Одеси від фашистських окупантів на Приморському бульварі біля пам’ятника Дюку де Ришельє відбувся концерт учасників 6-го фестивалю духових оркестрів «Весняна Одеса». Цього річ в фестивалі брали участь не лише колективи з України, а й Бельгії та Молдови. Разом з одеситами музикою руху насолоджувались і наші кореспонденти.

Комментарии закрыты