НОВА СКУЛЬПТУРА М.РЕВИ

Дерево світу. Дерево любові. Дерево пізнання. Михайло Рева закінчує особливу скульптуру, яка невдовзі прикрашатиме Грецький парк. Про джерела натхнення митця, благоустрій міста та візит одеського мера до майстерні відомого художника — далі в сюжеті.

 ТРИ НАРОДНИХ ХУДОЖНИКА

В музеї західного та східного мистецтва урочисто відкрилась виставка трьох народних  художників України. Відомі одеські митці: живописці Микола Прокопенко і Анатолій Горбенко а також скульптор Олександр Токарєв представили публіці свої найкращі твори. Загалом  76 масштабних полотен живопису та дрібна пластика з бронзи і композиту. Експозиція, яка займає три виставкових зали музею, буде відкрита до 14 березня.

МУЗЕЙ ІМ.РЕРІХА

Одеський Будинок-музей імені Миколи Реріха був відкритий для відвідувачів у березні 2000 року. Це єдиний музей в Україні і п’ятий музей Реріха у світі. Метою музею є наукове дослідження творчої спадщини сім’ї Реріхов і його популяризація. Про діяльність музею поговоримо з його директором Оленою  Петренко. вона завітала в нашу студію сьогодні.

 24-Й ВИПУСК ОДЕСИКИ

В інформаційному агентстві Контекст Причорномор’я відбулась презентація 24-го, випуску історико-краєзнавчого альманаху «Південний Захід. Одесика».    Журнал видається  12 років за підтримки почесного громадянина Одеси та Одеської області, політика, мецената Сергія Гриневецького. Видання користується великим попитом не лише у фахівців, але і у студентів-істориків, аспірантів, у тих людей, кому небайдужа історія рідного краю, свого народу. Головна задача альманаху зберігати історію та розповідати її потомкам без спотворень.

Комментарии закрыты