100-РІЧЧЯ СОКОЛОВА

До 100-річчя легендарного одесита, художника-авангардиста Олега Соколова в музеї західного та східного мистецтва, де майстер працював десятки років,  відкрилась масштабна виставка його робіт. Олег Аркадійович Соколов не лише визначив своєю творчістю і громадською діяльністю культурний вигляд Одеси другої половини ХХ століття, але і передбачив своїм творчим методом світову ситуацію наших днів : епоху електронних інформаційних технологій. На вернісажі побували наші кореспонденти.

 МОЯ ШКІРА-МОЯ СПРАВА

19 липня в художньому музеї відкрилась виставка художниці Маши Куліковської  «Моя шкіра — моя справа». Це кілька десятків зліпків тіла Марії, зроблених у співавторстві з Олегом Вінніченком за допомогою парафіну, шоколаду, мила, гіпсу та епоксидних смол. Всі вони фіксують трансформації тіла художниці. Самовідчуття себе як жінки у сучасній Україні, вразливість жіночого тіла і нерівність статей — домінуючі мотиви її робіт.

 ЛЮДИ ТА СОБАКИ

У Всесвітньому клубі одеситів відбулась презентація нового альбому та одноденна виставка малюнків одеського скульптора, заслуженого художника України Олександра Князіка. «Люди та собаки нашого бульвару» — це своєрідний звіт автора про свої спостереження на пробіжках кожного ранку бульваром Жванецького. Зворушливі та іронічні історії стосунків людини та братів наших менших в малюнках Олександра Князіка розглядали наші кореспонденти.

Комментарии закрыты