ЗАСНОВНИК ПОЛЬСЬКОГО СИМВОЛІЗМУ

Музей західного та східного мистецтва в своїх залах представляє декілька виставкових проектів. Разом із Генеральним консульством Республіки Польща в Одесі та Львівською національною галереєю мистецтв була відкрита виставка творів засновника польського символізму Яцека Мальчевського. 27 картин вперше в історії дружніх взаємин двох музеїв репрезентують творчість польського митця європейського рівня. На вернісажі побувала наша знімальна група.

З ВИДОМ НА МОРЕ

Крім того, в музеї відкрився виставковий проект сучасного мистецтва «З видом на море». Це погляд українських художників, які живуть в Австрії, на своє відчуття домівки і коріння. Семеро майстрів з Відня намагалися відобразити розбіжності між гостинністю і закритими суспільствами, а також вказати на критичні аспекти, пов’язані з ними, такі як націоналізм, батьківщина, безпритульність. На відкритті відбувся перформанс Урсули Марії Пробст «Приходьте до мого дому».

ОКСАМИТОВИЙ СЕЗОН

1-го серпня в Одеському театрі опери та балету відкрився 210-й театральний сезон. Театр підготував насичену програму фестивалів, прем’єр, концертів. Традиційна яскрава подія початку осені — фестиваль мистецтв «Оксамитовий сезон в одеській опері». Цього року від відбудеться з 30 серпня по 15 вересня. Про основні події 5-го фестивалю розповів новий головний диригент театру В’ячеслав Чернухо-Воліч.

ФОТОСАЛОН «МІСТО БІЛЯ МОРЯ»

В центрі болгарської культури відбулось нагородження переможців 6-го національного фотосалона «Місто біля моря». Журі розглядало 600 робіт з 11 міст України, в конкурсі також брали участь автори з Ірландії та Ізраїлю. Найкращі твори увійшли в експозицію, яка розгорнулась в залах центру.

Комментарии закрыты