США викликають дипломатів з Венесуели

Цього тижня Сполучені Штати Америки відкличуть з Венесуели своїх дипломатів, які продовжували залишатися в країні. Про це держсекретар США Майкл Помпео написав на своїй сторінці у Твіттері. За словами Помпео, Вашингтон прийняв рішення до кінця тижня відкликати американських дипломатів, так як їх перебування у Венесуелі «обмежує дії США». «Це рішення відображає погіршення ситуації в Венесуелі, а також те, що присутність американського дипломатичного персоналу в посольстві стало стримуючим фактором для політики США», — зазначив він.

Міністри ЄС зустрінуться в Бухаресті

У вівторок, 12 березня, в Бухаресті пройде неформальна зустріч міністрів і державних секретарів з європейських справ країн-членів Євросоюзу. Зустріч запланована в контексті румунського головування в ЄС.

В Австралії призупинили польоти Boeing 737 MAX

Управління безпеки польотів цивільної авіації Австралії (CASА) призупинило польоти літаків Boeing 737 MAX над територією країни через авіакатастрофу в Ефіопії. В управлінні пояснили, що жодна австралійська авіакомпанія не використовує Boeing 737 MAX. Однак в Австралію літають літаки цього типу, що належать відразу двом іноземним компаніям. «Це тимчасове припинення, поки ми очікуємо більшої інформації для оцінки ризику при продовженні польотів Boeing 737 MAX в Австралію і з Австралії», — повідомила керівниця CASA Шейна Кармоді.

Фінальна серія про розкрадання оборонки

Більшість слідчих органів країни знали про розкрадання в оборонному комплексі. Про це заявляють автори програми «Наші гроші», які напередодні, 11 березня, оприлюднили фінальну серію свого розслідування. Журналісти стверджують, що про розкрадання правоохоронці не тільки знали, але й покривали за певну суму відкатів. Розслідувачі назвали Генеральну прокуратуру, Військову прокуратуру, Національне антикорупційне бюро та навіть Державну фіскальну службу.

МЗС Росії надіслало Україні ноту

У вівторок, 12 березня, Міністерство закордонних справ Росії надіслало Україні ноту через закінчення дії договору про дружбу, звинувативши українську владу у намаганні зруйнувати традиційні багатогранні зв’язки між народами Росії і України. «Закликаємо Україну дотримуватися своїх двосторонніх та міжнародних зобов’язань не на словах, а на ділі. Адже всі антинародні дії майданної влади, яка під прикриттям боротьби з «агресором» порушує основоположні права власних громадян і намагається зруйнувати традиційні багатогранні зв’язки між народами Росії і України, залишать про себе явно не добру пам’ять, а суд історії неминуче винесе їм свій суворий вирок», – зазначається у тексті звернення російських дипломатів.

У консульстві Грузії відзначили День Матері

День Матері в Грузії стали відзначати відносно недавно, з 3-го березня 1991-го року. Але за свою невелику історію свято твердо вписалось в календар визначних дат. У цей весняний день вулиці грузинських міст буквально потопають у квітах. 9-го березня у нас в Одесі, в консульстві Грузії, теж відбулись урочистості з нагоди Дня Матері.

Комментарии закрыты