Юрій Бойко знову в Одесі

Народний депутат України та засновник «Опозиційної платформи — За життя» Юрій Бойко 13 червня завітав до Одеси, де зміг поспілкуватися з одеситами та покласти квіти до Пам’ятника Невідомому матросу. Зокрема чиновник розповів про мету своєї партії, до планів якої входить і розслідувати трагедію 2 травня.

У Харкові Бойко поділився планами щодо зниження ціни на газ

12 червня відомий політик Юрій Бойко побував на Харківській газорозподільній станції, де зустрівся з працівниками підприємства. Перед громадськістю чиновник поділився результатами та планами щодо зниження ціни на газ для України.

ЖК «Аквамарин» зростає та тішить око

Жити в Одесі на Фонтані — це завжди престижно, комфортно і дуже корисно для здоров’я. Колись тут понад 10 років стирчав недобуд «Золотий Берег», але зараз, завдяки наполегливості та мудрості інвесторів, — житловий  комплекс «Аквамарин» зростає та тішить око. І навіть ті, у кого були сумніви та вагання, 12-го червня знов переконались — будівництво йде за планом.

США та Польща підписали декларацію про оборонну співпрацю

Президент США Дональд Трамп і лідер Польщі Анджей Дуда підписали спільну декларацію про оборонну співпрацю, згідно з якою Вашингтон має намір розмістити на території Польщі ескадрилью розвідувальних безпілотників. США також мають намір розширити свою нинішню військову присутність в Польщі, яка вже налічує приблизно 4,5 тис військовослужбовців.

На Індію насувається тропічний шторм

Через тропічний циклон «Ваю», який може обрушитися на Індію протягом найближчих 24 годин, в штаті Гуджарат на заході країни введено в дію план масової евакуації. Про це повідомило індійське Міністерство внутрішніх справ. Близько 300 тисяч жителів в екстреному порядку будуть переселені в 700 сховищ.

Комментарии закрыты