7 вересня, понеділок. Вашій увазі щоденний випуск флеш-новин на телеканалі плюс. в студії працює Дарина Шпортко. Добрий день.

Охорона кордону. Cаакашвілі відвідав ізмаїльський прикордонний загін

Після тримісячних сперечань, вчора, уряд оголосив про зрівняння індикативних показників на різних митницях. Це дозволить суттєво обмежити корупційні потоки. Про це на своїй сторінці у фейсбуці, написав Голова Одеської Облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі «Вже перемога! Незрозуміло чому не можна було це зробити раніше, без моїх політичних кроків. Зараз важливо змінити кадровий склад митниці і у нас, як мінімум, з’являться гроші на дороги. Оскільки прем’єр-міністр визнав поточність існуючих схем, необхідно покарати усіх, хто крав за цими схемами гроші у народу всі ці місяці.» — підкреслив очільник Одеської області.

Два аеропорти можуть з’явитися в Одеській області

Два діючих аеропорти можуть з’явитися в Одеській області. Про це заявив губернатор одеської області Міхеіл Саакашвілі, спілкуючись з журналістами в Одеському аеропорту. «Ми зараз запустимо знову Ізмаїльський аеропорт. Хочемо відкрити ще й третій аеропорт десь в Одеській області.», — цитує губернатора видання« Ізмаїл Сегодня ». При цьому конкретного місця, де може з’явитися третій аеропорт в області, губернатор не назвав. Відзначимо, Ізмаїльський аеропорт відкрили в 1944 році для військових цілей. У цивільних цілях його стали використовувати з 1964 року.

Питання до поліції задавати по телефону: 779 48 09

Начальник Головного Управління МВС України в Одеській області Георгі Лорткіпанідзе, у соцмережі фейсбук написав звернення до громадян Одеси. Він зазначив, що  відповіді на всі запитання, що стосуються роботи «Нової поліції»,  можна отримати за телефоном гарячої лінії — 779 48 09 або на офіційному сайті відомства.

Малиновський район. Свято для дітей та батьків

У минулу суботу з ініціативи депутата одеської міської ради Олександра Іваницького пройшло сімейне свято, приурочене до дня народження міста. На території стадіону «Радіалка» для жителів Малиновського району виступили фольклорні та народні ансамблі, спортсмени провели відкриті тренування, а діти весело провели цей день разом з клоунами і аніматорами. Міський голова Геннадій Труханов, привітав усіх присутніх з двісті двадцять першим  днем народження міста, і як завжди, поспілкувався з жителями. Наші кореспонденти розкажуть докладніше вже у вечірньому випуску новин о 19 00.

Жителі Київского району звертаються до приймальної Юрія Шумахера

Жителі Київського району приходять зі своїми проблемними питаннями в приймальню депутата Одеської міської ради, про справи якого — знають не з чуток. Ім’я, Юрія Шумахера, знайоме багатьом. Вільямса, Корольова, Ільфа і Петрова — жителі цих вулиць — переконалися, в тому, що зі своїми проблемами — починаючи від ремонту покрівлі, каналізації, установки освітлення, благоустрою прибудинкОвої території, і закінчуючи ремонтом міжквартальних проїздів — можна і потрібно звертатися до депутата, оскільки вони вирішуються в найкоротші терміни.

Необхідна допомога. На шляху до одужання

Міші Павлегі всього 3,5 роки, але він вже знає що означає боротися за життя! Лікарі виявили у дитини злоякісну пухлину наднирників. У цій нелегкій боротьбі поруч з Мішею постійно перебували батьки та родичі! У цей період активно підтримували сім’ю небайдужі люди, завдяки яким вдалося зібрати необхідні кошти на лікування за кордоном. Зараз Міша знаходиться в ремісії. Щоб хвороба не повернулася, необхідно пройти курс імунотерапії в Німеччині, вартістю 143  тисячі 400 євро! У батьків хлопчика такої суми немає. Ми закликаємо вас не залишитися осторонь і допомогти дитині закріпити перемогу над такою страшною хворобою. І це вся інформація на цю годину. Більше актуальних новин дивіться у вечірньому випуску о 19 00.

Комментарии закрыты