В суботу ввечері в соборі Святого Павла (Кірсі) відбулось візуальне шоу «Імпресіонізм. Музика та живопис Франції» з серії проекту «Орган та жива палітра». Цей концерт — це зустріч творчості художників-імпресіоністів з творчістю французьких композиторів кінця 19 –го початку 20-го століть. Музика РавЕля, ДебюсІ, СатІ звучала у виконанні органістки собору Вероніки Струк, струнного квартету «Гармонії світу», солістки Наталії Шевченко. Найкращі живописні шедеври імпресіоністів підготував Степан Сух.

Собор Святого Павла (Кірха) вже не вперше збирає меломанів на концерти-арт-шоу в мультімедійному форматі. В березні цього року відкрився проект «Орган та жива палітра». Його концепція – демонстрація шедеврів світового мистецтва : твори великих композиторів  поєднати зі світло- і відео інсталяціями живопису у супроводі органу.

 Валері Віноградова, координатор проекту

 Все концерти организует промо-группа, которая делает фестивали актуального искусства. Формат всегда біл другое и новое. У нас наработки, платформа для рождения коллабораций.ЗК: «Імпресіонізм. Музика та живопис Франції» — це 5-й концерт проекту після шедеврів біблейського живопису і середньовічної католицької секвенції, музики та живопису Нідерландів, Моцар та 100 картин про нього, а також «AveMaria». Новик концерт-це зустріч творчості художників-імпресіоністів з творчістю французьких композиторів кінця 19 –го початку 20-го століть.

Вероніка Струк, органістка

 Єто Морис Равель, Клод Дебюссі,… Яркие представители француз ской музикальной культури конца 19 начала 20 в. наряду с живописцями Моне, Манє и прочие

: В новому концерті організатори об’єднали імпресіонізм звуку та кольору. Симфонія струнних, сопрано і органа доповнює яскраве прочитання найкращих шедеврів імпресіоністів.

Сергій Штольц, керівник квартету «Гармонії світу»

єто хорошая идея. Видео ряд помогает слушателю в образності и в фантазии. Очень симпатично придумано.идея жизнеспособна. интересна для зрителя. 

Образи імпресіонізму чудові — вони наповнені диханням вітру і теплими променями сонця. Не даремно імпресіонізм дістав свою назву від французького слова «impression», що означає «враження». Враження візуальне, що викликає емоційний відгук, — є головним змістом мальовничих полотен цього чудового художнього напряму. А музична складова передає настрій, тонкі психологічні нюанси та позитивне відношення до життя.

 

 

 

Комментарии закрыты