ВЕЧІР РУМУНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ
В Золотій залі літературного музею відбувся культурно-просвітницький вечір румунської культури в рамках Миротворчої програми «Народна дипломатія» та «Пасхальних зустрічей-2018». Ініціатори заходу: Одеська обласна рада миру, яка святкує в цьому році полу віковий ювілей, та Генеральне консульство Румунії в Одесі. Запрошені на свято перші особи міста та області, представники духовенства та дипломатичного корпусу, громадські діячі та одеська спільнота мали можливість насолодитись красою народних і класичних пісень у виконанні провідних солістів одеської сцени. Вперше з сольним концертом виступив генконсул Румунії Еміль Рапча.
ТВОРЕЦЬ НАУКИ
В цьому році відзначається 155 років з дня народження засновника і першого президента Національної Академії наук України Володимира Івановича Вернадського. Український філософ, мислитель, натураліст є засновником цілого ряду природничих наук, автор теорії про ноосферу, вчення про біосферу. До ювілею видатного вченого побачила світ трилогія авторства професора одеського політесу Миколи Шалімова. Він гість нашої студії сьогодні.
ОДЕСЬКИЙ ПЕРІОД ЧУКОВСЬКОГО
Мийдодір, Муха-Цокотуха, Доктор Айболить, Тарганисько — і це далеко не весь перелік улюблених дитячих казок відомого письменника Корнія Івановича Чуковського, на яких виросло не одне покоління. Одеса — місто, в якому письменник провів свої дитячі та юнацькі роки, де зустрів своє кохання. Корній Чуковський завжди з любов’ю згадував наше місто, адже саме тут він сформувався як журналіст та поклав початок своїй письменницькій діяльності. Розповідь моєї колеги Любові Рибалко про період життя письменника, який він провів на березі Чорного моря.