21 серпня депутати знову зібралися на позачергове сесійне засідання Одеської облради. На порядку денному — дострокове припинення повноважень Анатолія Урбанського, який іде у Верховну Раду, а також обрання першого заступника голови облради. На крісло останнього висунули  кандидатуру Вадима Шкарівського від партії «Опозиційний блок».  Свою  думку проти такого рішення висловив ще до початку голосування депутат Віталій Свічинський, а також поставив Шкарівському три питання: чий Крим, чи підтримує Російська Федерація бойовиків на Донбасі та як він оцінює роботу Анатолія Урбанського.

Анатолій Урбанський, ексголова Одеської облради

Вадим Николаевич, можете мне и троечку поставить, там позитивно негативно — это 5 и два. Смайлик

У результаті депутати таємним голосуванням обрали Шкарівського першим заступником. Його кандидатуру підтримали 53 депутати.

Вадим Шкарівський, перший заступник голови Одеської облради
Уважаемые колеги хочу сказать большое спасибо за то, что поддержали мою кандидатуру на эту должность. Это достаточно серьезный шаг. Я его осознаю И это никакой-тотам понимаю не подарок или щшото свалилось Я обещаю вам о том, что за тот выбор, которпый вы сделали вам не будет стыдно, если вам станет стыдно . Если вам станет стыдно, я готов сразу собраться и уйти и даже задумываться одной минуты, я не буду держаться за свое место.

Далі  постало питання про припинення повноважень Анатолія Урбанського. Розбіжностей у сесійній залі не було.

Прошу включити систему для голосування. До свиданья! За 55 проти ноль утрималось ноль не голосувало два, рішення прийнято

У своєму виступі Анатолій Урбанський подякував депутатам за роботу. Також він висловив сподівання, що апарат і надалі буде акцентувати увагу на господарському житті та нагальних проблемах  регіону.

Анатолій Урбанський, ексголова Одеської облради
    
политические партии вот эти все, это конечно хорошо, но знайте за нами стоят люди, которым мы должны помогать и я уверен вы и дальше продолжите это делать. Спасибо вам всем большое до свидания!      

Лунали оплески, а колеги обіймами привітали уже  ексочільника з відставкою. Тим часом місце Урбанського в президії  зайняв новообраний перший заступник та запропонував обрати уже нового голову обласної ради. Мікрофон перейшов Олегу Кутателадзе. Він запропонував  на це крісло людину  «яка ЦИТУЮ не має протирічь із залом» та не дуже  має бажання стати головою. Ця людина — депутат від фракції  БПП Сергій Паращенко. Таємним голосування переважна більшість підтримала його кандидатуру.

Сергій Паращенко, голова Одеської облради

Я Паращенко Сергій Владимирович, усвідомллючи свою високою відповідальність урочисто присягаю, шо буду вірно служити громаді та народові України, неухильно дотримуватися КУ та Законів України сприять втіленню їх у життя, охранять права свободи закон та інтереси України

Зазначимо, що після звільнення голови Одеської ОДА Максима Степанова  — новообраний голова одеської облради Сергій Паращенко очолював облдержадміністрацію з приставкою «тимчасово виконуючий обов’язки». Президент України Володимир Зеленський своїм указом увільнив Паращенка від виконання обов’язків голови ОДА.

 

 

Комментарии закрыты