За перше півріччя 2018 го року в бюджет Одеси надійшло 19 млн. 983 тис. Грн.  в якості плати за договорами розміщення тимчасових споруд та вуличних елементів торгівлі. Що перевищує планові показники. Про це 2-го липня на апаратній нараді в мерії повідомив начальник управління розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів  Сергій Машьянов.  Також він зауважив, що за перші шість місяців 2018 року в Одесі реалізована ще одна комплексна схема розміщення об’єктів торгівлі та благоустрою території, демонтовано 580 незаконно встановлених тимчасових споруд і об’єктів стихійної торгівлі.

Сергій Машьянов, нач. управління розвитку споживчого ринку ОМР

Планові показники на перше півріччя 18 року по платі за право користування місцями , що є комунальною власністю для розміщення тимчасових споруд та елементів вуличнохї торгівлі затверджено у сумі  18 млн. 700 тис. Грн.  . фактично у першому півріччі 18 року за урахуванням очікуваних надходжень за червень 2018 року до бюджету міста надійде 19 млн 983 тис грн.

Для збільшення надходжень до міського бюджету треба заставити все місто кіосками. Єдиним виходом начальник управління назвав  підвищення орендної плати.  Зараз, за ​​словами чиновника, вартість оренди одного квадратного метра твердого покриття в Одесі в рази менша, ніж в інших великих містах України. 

Сергій Машьянов, нач. управління розвитку споживчого ринку ОМР

Мы проводили анализ ценообразования в других миллионных городах, официальный ответ получили лишь с одного города — это Львов, где арендная плата 1 кв. м составляет 72 грн , по остальным городам .. в Киеве от 385 до 700 грн за кв м , в Днепре 90 грн , у нас от 35 др 30 грн

Комментарии закрыты