Володимир Шовкошитний — український поет, прозаїк, публіцист, доктор філософії в галузі політології, народний депутат України І скликання, ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС, перший заступник Голови Національної спілки письменників України  — став гостем Одеси на минулому тижні. «Дуже дієва людина, яка завжди приносить щось нове», — так говорять про Шовкошитного колеги-літератори. Володимир Федорович привіз до Одеси одеських же авторів, виданих у його видавництві «Український пріоритет».

Володимир ШОВКОШИТНИЙ, поет, видавець, громадський діяч
Представити найдорожче, що в мене було, — моїх одеських авторів. А в Одесі поряд з пам’ятником Дюку повинен стояти пам’ятник Шовкошитному за те, як я пропагую Одесу у літературному середовищі:) 

На зустрічі в Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Михайла Грушевського Шовкошитний розповів присутнім про відносно нові книги Галини Могильницької, книгу «Психопат» Наіля Муратова, книгу «Жінка в лахмітті правди» Арсенії Великой, «Гартування води» Олександра Косенка та інші книги. Презентував видавець авторів в самобутній творчій манері.

Володимир ШОВКОШИТНИЙ, поет, видавець, громадський діяч
Це ж треба бути настільки я не знаю, ким, щоб отаке намалювати. Вслухайтесь, що йому в голову втємяшилося: «Пам’яте. Я твій апостроф. І губи твої. Ніжно торкаються. Мого невагомого тіла…» Це перекласти неможливо. Де, крім нас, є апостроф?!! 

Олександр КОСЕНКО, поет
Пам’яте. Я твій апостроф. І губи твої. Ніжно торкаються. Мого невагомого тіла. Крапля роси на долоні. Мене натремтіла. Щоб розділити. Минуле з майбутнім… На жаль, ми не маємо сьогодні серйозного центру, щоб ми могли почитати один одного. 

Поет Олександр Косенко підкреслив на зустрічі, що видавництво «Український пріоритет», а саме Володимир Шовкошитний робить дуже важливу справу розбудови сучасного українського літературного середовища. Щоб авторів знав читач, щоб автори відчували один одного.

Володимир ШОВКОШИТНИЙ, поет, видавець, громадський діяч
Очевидно, Україна того варта. І ти, дружище, сказав я собі, мусиш пройти такий самий шлях, якщо від тебе доля і доба, час будуть цього вимагати.

Комментарии закрыты