12 травня у парку Шевченка було проведено урочисту церемонію випуску поліцейських Одеського державного університету внутрішніх справ та посвячення їх в захисники правопорядку.

Одеський державний університет внутрішніх справ є найстарішим вищим учбовим закладом Міністерства внутрішніх справ України. Цього року 178 його випускників поповнять лави правоохоронних органів, і привітати їх прийшли не лише рідні та друзі, а й представники обласної влади.

Максим Степанов, голова Одеської облдержадміністрації

Ви стали правоохоронцями. Для кожного громадянина України ви, перш за все, обличчя влади, обличчя безпеки. Я впевнений, що довіра до правоохоронних органів з вашим випуском буде тільки зростати. Я вас від всього серця вітаю з цією вашою подією, дуже важливою подією в вашому житті. Я впевнений, що ті знання, які ви здобули під час навчання, вони тільки примножать правовий порядок нашої держави. Я впевнений, що завдяки вам ми будемо ставати дійсно європейською державою; європейською державою, де панує правопорядок. Ви завжди знаходитесь на вістрі тих проблем, які є в суспільстві. Від вас дійсно дуже-дуже багато всього залежить.

З тих, кого 12 травня урочисто посвятили в захисники правопорядку, майже половина — дівчата; адже немає ніяких розділень, якщо мова йде про службу та високу відповідальність перед всім народом України.

Анатолій Урбанський, голова Одеської облради

Наша страна сейчас, как никогда, нуждается в молодых, квалифицированных специалистах. На ваши плечи ляжет тяжелый груз ответственности по возврату доверия и уважения к органам внутренних дел. И я уверен, вы справитесь с этой задачей.

Останні, напутні слова і побажання своїм вже колишнім курсантам промовив ректор Одеського державного університету внутрішніх справ Іван Катеринчук.

Іван Катеринчук, ректор ОДУВС

Ваш обов’язок — захищати громадян, дотримуючись Конституції та законів України. Поважати та охороняти права та свободи громадян. Я бажаю вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, миру та злагоди. Слава Україні.

— Героям слава.

Комментарии закрыты