22 вересня в Управлінні архітектури та містобудування Одеської міської ради відбулось засідання Консультаційної ради щодо планування територій міста. Обговорювали пропозиції про подальше використання житлового будинку за адресою Садова, 21, — відомого Будинку Русова.

Петро Рябоконь, заступник Одеського міського голови, голова Ради

Наша основная, в первую очередь, задача — ну, моя лично задача, и членов исполнительной власти — услышать мнение компетентных профессионалов, архитекторов, услышать мнение компетентных людей, ведущих достаточно общественную серьезную активную жизнь, для того, чтобы сформировать дальнейшее мнение и отношение к судьбе памятника, ну, действительно второго, третьего по очереди, ну, может, четвертого по значимости для нашего города.

Як зазначили на засіданні, за останні 15 років стан будівлі лишe погіршується, вона нeпридатна для eксплуатаціі. Алe основні нeсучі конструкціі та eлeмeнти ззовні  збeрeглись в тeхнічно задовільному стані, а тому будівлю можна відновити. На засіданні представили фрагменти проектної документації, яка включає в сeбe  відновдeння нeсучої систeми будівлі, виконання рeставраціі фасаду в повному обсязі, відновлeння планувальних рішeнь та виконання підготовчих робіт для ввeдення будівлі в експлуатацію. Проектна документація буде завершена до кінця жовтня, але за однієї умови.

Володимир Суханов, будівeльно-тeхнологічний інститут ОДАБА

Функция пока не определена еще. Без определение функции завершить проект невозможно. Мы что проектируем, гостиницу? Мы что проектируем, музей? Мы что проектируем, и то, и другое вместе? Мне надо четко, то есть, нам надо четко понимать, какая будет функция. После определение функции — ну, месяц на завершение.

Тож Консультаційна рада щодо планування територій міста прийняла рішення рекомендувати виконавчим органам міської ради при плануванні реставраційних робіт визначати порядок робіт, виходячи з призначення будівлі як будівлі суспільного призначення з пріоритетними функціями готель, музей-аптека тощо, виключаючи функцію торговельного центру;

Комментарии закрыты