ЗЕЄВ ВОЛКОВ. ЗНАЙОМСТВО

 Відомий гід по Україні та Ізраїлю, наш земляк, який нині живе в Тель-Авіві, Зеєв Волков провів у Всесвітньому клубі одеситів лекцію з історії євреїв Одеси від Османської імперії до сьогодення. Іронічно, тонко, а головне з великою любов’ю до нашого міста, краєзнавець розповів про сіонізм і єврейське мистецтво, книговидання та іврит. Та про внесок одеських євреїв в становлення держави Ізраїль. Лектор збудував своєрідний міст між Одесою та Тель-Авівом.

  ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ УТЬОСОВА

Кожного року 21 березня незмінно відзначається день народження нашого талановитого земляка , легендарного співака Леоніда Утьосова. Так, в бібліотеці ім. М. Грушевського відбулась зустріч  з доктором мистецтвознавства, співавтором серії книг про життя і творчість Утьосова Едуардом Амчиславським.

ЖИВОПИС  ВАЛЕРІЯ МОРУГІНА

 У бібліотеці ім. Э. Багрицкого відкрилась виставка картин українського художника Валерія Моругіна. За ствердженням численних прихильників творчості живописця, його роботи благотворно впливають на психіку людини. Тому багато з них находяться в приватних колекціях по всьому світові.

Комментарии закрыты