ЗЕЛЕНА ХВИЛЯ

 З 26-го до 29-го липня в Одесі проходив 22-й книжковий форум «Зелена хвиля». Ця щорічна масштабна подія об’єднує в нашому місті видавців, книгорозповсюджувачів, письменників і читачів. Чотири дні були насичені різноманітними заходами: дискусіями, презентаціями, зустрічами з письменниками, виставками. І звісно, поціновувачив друкованого слова чекав книжковий маркет вперше в цьому році в Зеленому театрі. Традиційно відкрив фестиваль славетний одесит Михайло Жванецький.

ВИСТАВКА ВОЛОДИМИРА НАУМЦЯ

З 25-го липня Одеський художній музей представляє виставку робіт Володимира Наумця з одеських зібрань. Майстер належить до тієї ж славної плеяди одеських художников- нонконформістів, що вийшли на художню сцену в 1960-70-і роки: Валентин Хрущ, Олександр Ануфрієв, Володимир Стрельников, Людмила Ястриб і Віктор Маринюк. У 1989 році художник переїхав в Німеччину. З того часу він живе і працює в Кельні, періодично приїжджаючи в Одесу. Володимир Наумець брав участь у великих виставкових проектах України. Його роботи знаходяться в колекціях провідних світових музеїв, приватних зібраннях в Україні і за кордоном.

ТЕАТР У ФОТООБ’ЄКТИВІ

У Всесвітньому клубі одеситів відкрилась фотовиставка «Театр у фотооб’єктиві». За підсумками фотоконкурсу, в якому брали участь більш 80 учасників з різник країн світу, Міжнародне журі вибрало 27 робіт — переможців (окремо серед професіоналів і аматорів) в двох категоріях: Арт і Відкрита категорія «Я і Театр», а також Приз глядацького голосування і Спеціальний приз журі.

 

 

 

Комментарии закрыты