«Українські левиці» стрімко здобувають популярність по всій Україні завдяки своїм яскравим переможним поєдинкам та неймовірним шоу-програмам в рамках боксерських вечорів. Чергове спортивне шоу «левиці» провели в Одесі 1-го серпня. Подія відбулась за підтримки Федерації боксу Одеської області, яку очолює Халід Мусаєв — президент боксерського клубу «Брати». Саме сюди, до молодого, але вже відомого клубу, навідались чемпіонки з боксу, призерки європейських, світових турнірів та олімпіад.

Володимир БОГАТИРЕНКО, президент «Ліги жіночого боксу»
Девочки у нас выступают на ринге уже третью встречу. Первая была во Львове, вторая — в Виннице и третья здесь, в Одессе. Планируются еще 2 встречи — в Харькове и Киеве. На следующий год мы также планируем 4-5 встреч в разных городах Украины.

«Українські левиці» представлені практично всіма регіонами України. Тетяна Коб народилась у Ковелі Волинської області. Вона — чемпіонка Європи, бронзова призерка Чемпіонату світу, учасниця Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро.

Тетяна КОБ, член команди «Українські левиці»
Ми готовимось до Чемпіонату Європи. А так, як совпали числа, то ми одразу зі зборів приїхали в місто Одесу боксувати з румунами.

І Одеса, і клуб сподобались дівчатам. Боксерський клуб «Брати» на проспекті Небесної сотні,4/7 відкрився півроку тому. Президент клубу Халід Мусаєв — сьогодні він очолює Федерацію боксу Одеської області — допоміг створити великий сучасний спортивний зал для занять боксом, підвісним тренінгом, мобіліті. А у вільний від групових та персональних занять час тут можна й в теніс грати. У клубі «Брати» займаються і любителі, і майбутні олімпійські надії —  дорослі і діти. Іменитим «Українським левицям» цікаве таке спілкування.

Сніжана ХОЛОДКОВА, член команди «Українські левиці»
Мы приехали побеседовать с ребятами, поддержать их в их начинаниях, рассказать какие ситуации с нами происходили в боксе — чтобы ребята не опускали руки и шли к своей цели.

Олександр ГОРДІЄНКО, представник Федерації боксу Одеської області
Благодаря таким встречам, которая сегодня прошла в замечательном клубе «Братья» благодаря поддержке президента Федерации бокса Одесской области Халида Мусаева — подобные встречи приведут не только к развитию женского бокса, который стремительно развивается в Одессе и Украине, но и бокс мужской. Множество прекрасных черт характера воспитывается именно в боксе — и именно благодаря общению с живыми легендами.

А живі легенди — фотографуються з одеськими спортсменами та діляться враженнями.

Комментарии закрыты