1-го серпня відкривається 210 театральний сезон в Одеській опері. Оперою «Аїда» Джузеппе Верді буде диригувати заслужений артист України, диригент Львівської національної опери Мирон ЮсипОвич. Наші кореспонденти поспілкувались із запрошеним диригентом на брифінгу, що відбувся перед оркестровою репетицією вистави.

Опера «Аїда» Джузеппе Верді відкриває 1-го серпня 210-й театральний сезон в Одеській опері. Існує гарна практика в театрі — запрошувати провідних виконавців для участі в своїх виставах. Цього разу за диригентським пультом – заслужений артист України, диригент Львівської національної опери Мирон ЮсипОвич.

 Мирон Юсипович, диригент, заслужений артист України

До речі, в репертуарі маестро більше шістдесяти опер, оперет і балетів, що пройшли від його орудою в театрах України і зарубіжжя. На думку диригента, інтеграція солістів, режисерів, диригентів – це перший крок успішної реформи української опери.

Мирон Юсипович, диригент, заслужений артист України

Хороші співаки не сидять на місті, а співають у всіх 6 театрах України.те саме стосується диригентів. Постійний обмін. Буде всім цікавіше

Одеський театр опери та балету готує насичену програму на 210-й театральний сезон. Це і прем’єри, і фестивалі.

Сергій Мюльберг, заст. гендиректора театру

А поки що одеський оперний театр запрошує 1-го серпня на відкриття 210 –го театрального сезону. Оперою «Аїда» диригуватиме запрошений зі Львова маестро Мирон Юсипович.

Комментарии закрыты