Одна з яскравих подій початку осені в музичному житті міста  — фестиваль мистецтв «Оксамитовий сезон в одеській опері». В цьому році він відбудеться з 30 серпня по 15 вересня. Дев’ять вечорів прекрасної музики: прем’єри, мистецькі відкриття, чудові зустрічі готує 5- фестиваль. Про його програму журналістам розповіли організатори цього масштабного музично-театрального форуму.

5-й рік поспіль в музичному житті Одеси відбувається яскрава подія свято музики та виконавчого мистецтва. Оксамитовий сезон в Одеській опері – це один з наймасштабніших оперно-балетних музично-театральних форумів в Україні. Його мета – популяризація світового класичного та сучасного мистецтва в нашій країні.

 Сергій Гриневецький, голова Наглядової ради театру

Це дійсно велике свято, тому що на протязі 5 років керівництво театру і обласна та міська влада підтримують розвиток культури в нашому регіоні і в нашому місті. Я вдячний шанувальникам культури, які підставляють своє плече для проведення таких заходів

Отже 9 днів фестивальних  і 9 унікальних музичних подій. До Одеси завітають національна опера України з балетом «За двома зайцями», національна опера Ізраїлю з концертною програмою, запрошені відомі виконавці з Італії, Англії, Австралії та Німеччини. Про програму форуму журналістам розповіла генеральний директор оперного театру Надія Бабіч.

 Надія Бабіч, ген.директор театру

є така родзинка – новий проект. Цього року це Лоенгрін Вагнера це дуже новітній проект. Опера-семі-стейдж. В повному обсязі буде звучати Вагнер, з костюмами, підхід осучаснений, який характерний для європейських театрів. Сценографія. Буде сприйнятися в сучасному погляді в минуле

1- го вересня на Театральній площі Одеси просто неба відбудеться масштабний концерт зірок балету. В програмі – фрагменти з балетів, класичні та сучасні хореографічні мініатюри. Нагадаємо, що фестиваль мистецтв «Оксамитовий сезон в Одеській опері» відкривається 30 серпня о 18.30 прем’єрою опери Вагнера Лоенгрін за участю солістів опери, хору та оркестру театру. За диригентським пультом – заслужений артист України Ігор Шаврук.

 

 

 

Комментарии закрыты