Ольга Лапшина, кореспондент
Не тiльки кулаками, а й лІктями колінами, ступнями. Саме такими чином наносять удари боксери муай-тай, бойвого мистецтва, що зародилося понад  двох тисяч років тому. Сьогоднi таййський бокс не перестає бути популярним. А 18 квітня, діти віком від десяти років, та дорослі спортсмени прийшли змагатиться за титул чемпиіона України.

таил — вважається один з найжорсткіших видів спорту, проте це не заважає бути професійною спортсменокою 10 річній — Поліні Сулаковій. Підйом о сьомій ранку —  тренування — відпочинок та навчання — знову тренування. Так проходить звичайний день дівчинки. «Я дуже багато працювала,  потіла, тому розраховую на перемогу», — розповідає юна боксерка.

Поліна Сулакова, чемпіон Одеської області з таїландського боксу

Один раз пришла —
это команда, это дух, это семья. Вот тебе это понравилось и ты идешь дальше , всегда хочется побеждать и всегда хочется быть с этой командой. Бывает такого, что говорят, не занимайся этим,  иди на танцы, а я говорю. А у меня вот приведу пример , у моей подруги такое случилось , обижали ее в школе и меня обижали в школе, такое бываало , как девочек дергали за косички, и мы не могли заступится . И я вот хочу сказаьть, я ччто когла меня например, не дай бог конечно где-то, что мне станцевать что-то танго, вальс,  что мне им сделать, а так я могу за себя постоять

«Це не спорт, це мистецтво», вважає багаторазовий призер чемпіонату з тайландського боксу Гута Олег, який почав займатися боксом у 8 років. На своєму першому чемпіонаті, що проходив в Одеській області, хлопець взяв участь через пів року після початку тренувань  і одразу посів друге місце.  Так почалася кар’єра одного з кращих спортсменів України, продовжується вона й надалі.  До чемпіонату України  хлопець почав готуватися ще на початку року.

Гута Олег,
  призер чемпіонату світу з таїландського боксу
Моя подгтовка — это все мое время, это правильное питание, это правильный режим, это по две тренировке в день каждый день и массажи, бани, медикомнты, тоесть, комплексная у нас программа идет целая     

Показати, що Донецька область не відстає від інших до Одеси приїхав чемпіон України Максим Решетняк.
Максим Решетняк, чемпіон України з таїландського боксу

Lоказать, что у не самы
й последний город, что у нас тоже есть спортсмены хорошие
У нас как таковых особо выбора нет это очень альтернативно было на тот момент, очень разносторонний вид спорта.

З 19 по 29 липня  на Батьківщині Таїландського боксу   проходитиме чемпіонат світу. В збірну команду України , яка візьме участь у змаганнях, потраплять 13 дорослих чоловіків та жінок , а також 12 юнаків у кожній віковій групі. Ні для кого не секрет, що саме Одеса — кістяк української збірної. Так і на цьому чемпіонаті наше місто представляли 163 спортсмени, зазначив почесний президент федерації Муай Тай та міський голова Геннадій Труханов.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова
Я считаю, что по представительству данный чемпиона сегодня идет динамика кросса участников, а это значит более яокие бои. Это значит прийтии занять первое местол гораздо сложнее , что приобретает ценность первого места и отбор на чемпионат мира.

Павло Євтушенко, гол. тренер збірної України з Муай Тай
Для сборной команды Украины нужно много спортсменов, ну будем выбирать сильнейших. Потому что есть рбята дейставительно еще молодые, первый раз и у них есть шансы даже выиграть, будем пытаться собрать сильную сборною, просматривать ее сейчас. Это действительно, лавно не было таких чемпионатов в Одессе и каждый поединок будет за право выйти в финал и статьчленом сборной Национальной команды Украины.

 

Комментарии закрыты