8-го квітня гарнізон оперативно-рятувальної служби відкрив Всеукраїнську «Спартакіаду». У чемпіонаті з легкоатлетичного кросу взяли участь 24 команди, які представили різні регіони України.  Урочисте відкриття чемпіонату відбулося в Одесі на стадіоні «Динамо», а самі змагання у швидкості серед рятувальників пройшли на Трасі здоров’я.

24 команди рятівників майже з усіх регіонів України зібралися в Одесі аби боротися за першість на чемпіонаті з легкоатлетичного кросу. Змагання проходять щорічно, починаючи від 1996 року — коли було засноване Міністерство України з надзвичайних ситуацій. Так, 8 квітня до Одеси прибуло 96 учасників — працівників державної служби з надзвичайних ситуацій, з метою продемонструвати свою фізичну підготовку.

Александр Тарасов, главный судья соревнований

Нам очень приятно находиться  в это непростое время в прекрасном городе Одессе, где мы проводим соревнования по легкоатлетическому кроссу в зачет Спартакиады нашей службы. Спорт в нашей службе всегда имел очень важное значение. Потому, что нам приходится выполнять самые сложные задачи. И мы уверены, что руководство нашей службы взяло правильный курс для того, чтобы спорт развивался

Вадим Шулюк, зам начальника ГУ ГСЧС Украины в Одесской области

Ці змагання у нас, вони вибирають кращих спортсменів із системи ДСНС, які потім приймуть участь уже в цілому «Спартакіаді» «Динамо» та дальше серед представників силових структур.

Перед учасниками забігу стоять непрості дистанції — жінки та чоловіки — 1 кілометр, чоловіки — 3 кілометри та чоловіки — 5 кілометрів.  Тим не менше, команди сумлінно готувалися до змагань та цілком готові боротися за першість.

Владимир, участник соревнований (г. Киев)

До сьогоднішніх змагань готові. Виступимо, надіюся краще, ніж в тому році, команда сильніше приїхала, відбір був чудовий. думаю, щось покажемо.

Николай, участник соревнований (г. Львов)

Одеса дуже класне місто, тим паче. нам зараз трасу поставили, свіжий вітерок, дуже класно, мені подобається, думаю, що будемо стремитися до перемоги і у нас все получиться. Команда готова на 99%, думаю наш кубок буде.

Катерина, участница соревнований (г. Тернополь)

Я з 13-го року вже бігаю з легкоатлетичного кросу, я також брала участь у м. Ужгород — це перший раз приїхала на змагання в Одесу. Готувались ми звичайно, в нас є тренер який нас готував. І працювали, і тренувались відповідно. Одеса нам дуже подобається, бо дуже гарне місто. у нас бойовий дух, не завжди перемога, нехай перемагає сильніший, але ми хочемо також поспілкуватися з людьми і отримати море задоволення.

Декілька хвилин після старту  — і вже маємо першого переможця.

Юлия, участница соревнований (г. Житомир)

Прибежала и выиграла, главное — победа здесь. Эмоции хорошие, погода классная, место хорошее, бежала с удовольствием, все девчонки тоже молодцы. Все круто.

За результатами змагань, кращі спортсмени представлять державну службу з надзвичайних ситуацій у спартакіаді Динамо серед представників всіх силових структур України

Комментарии закрыты