Традиційно День Юриста відзначається в Україні 8 жовтня. Напередодні святкування в Національному університеті Одеська Юридична Академія нагородили найкращих представників професії. Побував на святі і одеський міський голова Геннадій Труханов. І як зазначив президент Академії Сергій Ківалов, вперше за всі 223 роки існування Одеси, мером Одеси став саме юрист. Так що, міського голову теж вирішили привітати зі святом.

Поэтому, Геннадий Леонидович, от имени всех хочу вручить вам наивысшую награду, которая у нас есть.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Вы знаете, наша страна сегодня находится на этапе формирования своей законодательной базы. Мы сегодня внедряем опыт европейских стран, развитых стран, США, формируя свою законодательную базу. И вот на этапе формирования нам очень важно сегодня контакты, обмен опытом с представителями европейских стран и как я уже сказал, США. И мы буквально перед сегодняшним торжеством разговаривали с Сергеем Васильевичем…И знаем об этом не понаслышке, о том что одним из немногих, а я уверен единственный ВУЗ в котором сегодня читаются лекции, приглашаются специалисты, юристы, европейские и американские, которые делятся своим опытом — Национальная юридическая академия. Давайте поаплодируем Сергею Васильевичу за такой опыт.

Професійне свято юристів звісно об’єднує всіх — його відзначають судді, нотаріуси, адвокати, професори, викладачі та звичайно ж студенти. За словами президента юридичної Академії Сергія Кивалова, одеська правова школа є особливо сильною, саме тому в одеський ВНЗ їде молодь з усієї України. І хоча багато хто думає, що професія юриста стала сьогодні дуже популярною і робочих місць на всіх не вистачить, Сергій Ківалов спростував таку думку. Україна має потребу в молодих і освічених фахівцях.

Сергій Ківалов, президент Національного Університету «ОЮА»

Знаете, я вот сегодня, перед тем как зайти в этот зал, смотрел статистику в отношении юристов в каждой стране. Вот, допустим, у нас присутствует наш гость — лектор и судья верховного суда США, лектор наш. И я посмотрел на статистику — сколько приходится юристов на количество населения. Я вам хочу сказать, в США — 1 юрист обслуживает 94 человека. В Польше 120, в других странах…а знаете сколько у нас? 7,5 тысяч один юрист обслуживает 7,5 тысяч населения. Это очень мало, хотя у нас, вы знаете, почти 300 ВУЗов, которые готовят юристов.

У цьому році, одеська правова школа відзначатиме 170 років свого існування. Однак вже 1 грудня цього року відсвяткує своє 20-річчя і Національний Університет Одеська Юридична Академія, яка продовжує підвищувати якість свого навчання і щороку приймає до своїх стін тисячі нових студентів.

Комментарии закрыты