19 липня в міському центрі надання адмінпослуг пройшов навчальний практикум, у якому взяли участь 10 представників населених пунктів Одеської області. Захід відбувся в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування», що реалізовує Асоціація міст України за підтримки USAID. Основною темою зустрічі в Евромеріі стало, власне, надання адміністративних послуг в умовах децентралізації.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Нам необходимо всем создавать новые условия, качественные. Чтобы не говорили, когда вы видели всё это шоу, которое устроили, с пидозрой, с задержанием незаконным. У меня один вопрос и до сегодняшнего дня я его задаю: «Вы на кого работаете? На какой народ вы работаете?». Всё принадлежит у нас гражданам, народу Украины. Он сформировал органы государственного самоуправления и мы будем решать куда нам тратить, как нам тратить и что нам делать по решению громады. А то что у нас до недавнего времени, мы обслуживали 3 тысячи в миллионом городе посещений в месяц. Сегодня мы обрабатываем более 15 тысяч.

Електронна система документообігу, реєстр територіальної громади, організація роботи центрів надання адміністративних послуг і сучасне нормативно-правове регулювання — всі ці питання важки для сприяння, проте саме з ними працювали чиновники під час практикуму в Евромеріі. Відзначимо, що в цих справах досвід Одеси по області є найбільш успішним, на її прикладі з документами вчаться працювати інші населені пункти.

Комментарии закрыты