Події навколо скандального будівництва чергової «Жемчужини»компаній Кадорр на Каманіна,16а набирають обертів. Цього разу висловити своє ставлення до незаконного зведення будинку в дачній Аркадії зібралися представники спілки ветеранів АТО. В ході протесту сталися зіткнення між охороною Кадорр-груп і активістами. Кілька людей постраждали, їм надано медичну допомогу. Ще одного оперують в Єврейській лікарні. Активісти заявляють про застосування травматичної зброї з боку охоронців.

Олексій Середюк, всеукраїнська спілка ветеранів АТО

Тут була надзвичайна бійка, людей калічили. Багато людей зі зламаними ребрами госпіталізовано, зокрема Віта Заворуха — це така відома патріотка, була побита, струс мозку, зламаний ніс. Сьогоднішня акція полягає в тому, що в наші руки потрапили документи, які показують, що в цьому будівництві є гроші Ігоря Маркова. Це будівництво організується, фінансується, організовується і з цього отримаються прибутки не тільки Аднаном Ківаном, але й Ігорем Марковим. Це відомий сепаратист про нього можна багато розповідати, його знають по ряду дій, які він чинив в Одесі: знущався з Просвіти, бив «Свободу» та інших патріотів. Зараз він воює на Сході та за сепаратистів стріляє в українських солдатів.

Люди збираються блокувати будівництво будинку і готові надати документи, що підтверджують зв’язок Кадорр-груп з Ігорем Марковим. Активісти планують проведення безстрокової акцію протесту на Каманіна. Вони також закликав органи прокуратури і СБУ розібратися з тим, як здійснюється фінансування будівництва чергової «жемчужини» в прибережній зоні, а також інших об’єктів компанії «Кадорр».

Комментарии закрыты