Одесса — город, который не нуждается в рекламе. И Евровидение-2017 имеет сегодня все шансы принимать именно наш город! 26-го июля после инспекции Киева и Днепра представители оргкомитета посетили Одессу. И лично убедились в наличии всей необходимой инфраструктуры для проведения конкурса такого уровня.

Приймати у себе престижний міжнародний конкурс Одеса висловила бажання однією із перших. І сьогодні Південна Пальміра має всі шанси стати головною пісенною сценою Європи. Після Києва і Дніпра представники оргокомітету прибули до Одеси аби ознайомитися з наявністю необхідної інфраструктури для проведення конкурсу такого рівня.

Новий термінал міжнародного аеропорту став однією із перших локацій. Будівництво терміналу знаходиться на завершальному етапі і вже у вересні 2016 будівлю здадуть в експлуатацію. Після здачі об’єкта тут почнеться налагодження технології обслуговування пасажирів та оформлення належних документів. Планується, що новий пасажирський термінал матиме площу 29 тис. кв. метрів, в той час як площа чинного зараз аеровокзалу становить 8 тис. кв. метрів. Новий термінал зможе обслуговувати за один рік 3 млн пасажирів.

Курортне місто на березі моря — це, безумовно, плюс Одеси. Тут не проблема розважити гостей. Тим більше, Одеса — одне з найкрасивіших міст України. Наступне місце, яке відвідали представники оргкомітету — оперний театр.

Именно этот объект, оперный театр, визитная карточка, лицо, фасад, именно поэтому мы вас сюда привезли. Красная дорожка с ограничением, также, даже лучше, чем на Каннском фестивале.

Саме тут готові провести червону доріжку, церемонію відкриття та всі офіційні заходи, передбачені у програмі конкурсу.

Стадіон «Чорноморець». Міська влада планує тут розмістити головну арену і провести сам конкурс Євробачення-2017. Передбачається, що стадіон буде критим і зможе розмістити 10-12 тисяч глядачів.

Здесь представлен колоссальный опыт немецкой компании, от которой сегодня прилетели представители их Германии для того, чтобы вам презентовать. Ви видите, что все оборудование, вентиляция, кондиционирование, устойчивое, выдерживает шквальный ветер, ураганы и все, что угодно, есть дорожки, есть мебель, есть система распыления воздуха, может находится рядом с морем и тд. Именно поэтому, это одна из компаний, которая в Одессе обслуживает и кинофестиваль, и во Львове Джазовый фестиваль и многие другие проекты.

Представники оргкомітету відвідали також готель «Чорне море», який знаходиться в будівлі стадіону та ознайомилися детальніше із проектами підготовки головної арени. Презентували гостям також оновлений спеціально до Євробачення бренд Одеси — серце у вигляді якоря.

Після насиченого дня в Одесі делегація відвідала концерт, організований в самому центрі міста — на вулиці Дерибасівській. Тисячі містян прийшли підтримати рідне місто в боротьбі за право прийняти конкурс Євробачення-2017.

Евгений Нищук, Министр Культуры Украины

Я хочу щоб ви окремо привітали високе представництво європейської мовної спілки, які впродовж багатьох років організовують Євробачення по всій Європі і сьогодні вони знайомляться з цим славетним легендарним містом Одесою, привітаємо їх! Ми дуже вражені тією атмосферою і раді, що це бачать наші шановні гості. Ми разом з представниками НТКУ раді, що вони бачать наскільки Одеса гостинна, наскільки відкрита, наскільки хоче свята, наскільки з гумором… Я щиро бажаю вам успіху. Ми дякуємо за це прийняття, дякуємо за цю атмосферу! Ви чудові! Дякую Одеса!

Комментарии закрыты