Італійські марки автомобілів широко відомі по всьому світу. Їх назви не потребують додаткового пояснення. Висока якість та неперевершений дизайн роблять італійські машини бажаними для багатьох. Одні з кращіх моделей марок Fiat, Abarth та Alfa Romeo — доступні і в Одесі. Де саме — дізнаємося прямо зараз.

Одеса по праву може пишатися тим, що має офіційне представництво таких марок автомобілів, як FIAT, ABARTH і ALFA ROMEO. А для власників або цінителів останньої — це взагалі єдиний дилер в місті. Вибір автомобіля, який дійсно вам підходить — завдання не з легких. Але саме в салоні Alfa Romeo, Fiat, Abarth в Одесі вам ідеально підберуть «залізного коня» з пріоритетними для вас характеристиками. Автомобілі італійських марок, якими і є FIAT, ABARTH і ALFA ROMEO з року в рік отримують авторитетні нагороди світового автопрому, і в одеситів є унікальна можливість стати власником машини, яка поєднала в собі найсучасніші технології та спокусливий стиль.

Олег Афанасьєв, бренд-директор Alfa Romeo, Fiat, Abarth в Одесі

Фиат, безусловно, наиболее стильный, яркий автомобиль, компактного размера. Максимально укомплектованный электроникой, максимально удобный для города, очень удобен и для парковки. Абарф — это, так скажем, овечка в волчьей шкуре, потому что при мощности Фиата Ченквиченто 69 лошадиных сил, у Абарфа мощность может быть 140, 160 и 180 лошадиных сил. Это автомобиль для очень активных, любителей активной езды.

Безумовно, родзинкою салону серед унікальних шедеврів італійського дизайну і передових технологій, якими захоплюються і наслідують, є Alfa Romeo. Один з автомобілів — перший в історії марки, а також єдиний в Україні унікальний кросовер.

Олег Афанасьєв, бренд-директор Alfa Romeo, Fiat, Abarth в Одесі

280 лошадей, полный привод, настоящий спортивный автомобиль, несмотря на то, что это кроссовер. Заявленная максимальная скорость 240 км\ч, разгон до 100 км до 5,7 сек. Отдельное внимание хотел уделит рулю, потому что кнопка Старт\Стоп сделана, как на Феррари с руля, что опять же, является акцентом на спортивность этого автомобиля. Подрулевые лепестки переключения передач сделаны настолько крупными, чтобы в любом положении руля водитель мог удобно переключать передачи.

Автосалон розташований по вул. Михайла Грушевського, 39б. Тут можна не тільки ознайомитися з усім модельним рядом FIAT, ABARTH и ALFA ROMEO, а й отримати повну консультацію з будь-якого питання, а також обслужити свій автомобіль зазначених марок на сервісі автосалону.

Комментарии закрыты