У Різдвяну подорож вирушили представники Благодійної організації «Фонд Бумбураса». Мета — подарувати радість та солодощі найбільшій кількості дівчаток і хлопчиків Одеської області. А маршрут — безмежна Одещина. Пантелеймон Бумбурас і заснований ним фонд багато допомагають дітям, і не тільки в Одесі і в Україні, а й в інших місцях. Географія дуже широка. У «Фонді Бумбураса» розробляють спеціальні міжнародні навчальні, оздоровчі, спортивні проекти для дітей і реалізують їх. А ось ця святкова подорож Одещиною — незвичайна, це подорож по спеціалізованим дитячим інтернатам, розкиданим по всій області, де живуть і навчаються діти з особливими потребами. Їм, ще дітям, а вже інвалідам з різними діагнозами чи вадами, — Різдвяне диво хочеться подарувати в першу чергу. Ми в Михайлівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті, що в Саратському районі Одещини.

Яскраві величезні замки з цукерками й дорослих не залишають байдужими, а вже як була рада їм малеча!

У новорічні і різдвяні дні усі діти мріють про чудо, про те, щоб їх мрії здійснилися. Таким невеличким чудом для маленьких мрійників стали подарунки від Пантелеймона Бумбураса. Для кожної дитини зі спеціалізованих інтернатів голова «Фонду Бумбураса» підписав вітальну листівку.

Віктор СПОРИШ, директор Михайлівської школи-інтернату
Я хочу висловити подяку підприємцю Бумбурасу за ту добру и приємну справу, яку сьогодні отримали наші вихованці. Дай Боже Вам здоров’я, процвітання Вашої справи. Доброта все ж таки змінить наше життя на краще. 

Далі — Болградська спеціальна школа-інтернат для слабочуючих дітей, де навчаються 80 хлопчиків та дівчаток. Складне грецьке прізвище «Бумбурас» їм важко розчути. Але серця їх відчувають доброту.

Лариса АВРАМОВА, в.о. директора Болградської школи-інтернату
Дві групи у нас з вадами мови і одна група для дітей з вадами слуху. Діти навчаються у нас з 2,5 років і, буває, до 20 років тому, що дитина невчасно вступила до школи-інтернату. Кожен такій прихід, такі гості і люди, які не зважаючи на зайнятість, знаходять час і вітають наших дітей, — залишає у них незабутнє враження. Тому я дуже вдячна цим людям, бажаю міцного здоров’я, процвітання. І щоб таких людей в нашій країні було більше. 

І знову представники «Фонду Бумбураса» продовжують подорожувати, щоб зігрівати добротою свята. На цей раз подарунки отримують пацієнти реабілітаційного центру для дітей-інвалідів у Болграді.

Валерій ДІМІТРОВ, начальник відділення Центру реабілітації дітей-інвалідів, Болград
Мы хотим выразить благодарность вашему фонду за то, что вы приехали поздравить наших детей с этим праздником новогодним, который дети ждут как сказку. Дети всегда ждут подарков, это дети. И это чудо для них. 

Наступними маленьке чудо отримали у Кілійській спеціалізованій школі-інтернаті, де живуть діти з дефектами розумового розвитку. Радісні діти, які теж чекають на свято.

Михайло ВЛАДИЧЕНКО, директор Кілійської школи-інтернату
Подарки очень нужны, внимание людей со стороны очень важно. И даже не обязательно дарить подарок. Сам процесс общения с людьми со стороны очень важен для детей. 

Відвідали за день 4 заклади у різних районах Одещини — і на цьому різдвяний вояж благодійного фонду тільки розпочався! Попереду ще багато адрес, де на свято чекають діти, яких доля вже встигла чогось лишити. Але свято в їхньому житті все рівно відбудеться, — вважають у «Фонді Бумбураса» й їдуть з подарунками.

Комментарии закрыты