Державні субвенції на виплати пільг та житлових субсидій не покривають потреб одеських родин.  Про це сьогодні, під час апаратної наради у мерії повідомила віце-мер Світлана Бедрега. За словами Бедреги, станом на 1 березня, департамент фінансів засвоїв 88% річних державних призначень на виплати пільг та житлових субсидій.Також чиновниця зауважила, що аналогічна ситуації зберігається по всій країні.

Світлана Бедрега, заступник Одеського міського голови

По льготам и жилищным субсидиям ситуация с прошлым аппаратным совещанием не поменялась. Из  общей суммы 438 млн грн с учетом того что нам закрыли задолженность, а закрыли задолженность на 1 января в размере 85 %, такой же процент закрыт в среднем по всей стране. С учетом начислений января и февраля потребность субвенции составляет уже почти 400 млн грн, то есть годовые доходы мы освоили на 88%

Також на апаратній нараді мер Одеси вимагав від чиновників демонструвати одеситам реальну ефективність своєї роботи. Йдеться перш за все про економію коштів бюджету при реалізації тих чи інших міських цільових програм, а також при адмініструванні збори, які повинні надходити до бюджету Одеси за сприяння департаментів та управлінь міськради з конкретними цифрами і фактами.

Комментарии закрыты