Сталий розвиток малого та середнього бізнесу, підтримка та заохочення підприємців області — є одним з важливих напрямків реалізації Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації на 2017-2019 роки «Розумний регіон». 6 червня відбулося засідання «круглого столу» з представниками малого та середнього бізнесу для того, щоб налагодити спільну роботу, а також вирішити існуючі проблеми.  Подробиці — далі в сюжеті.

Розвиток малого і середнього бізнесу — одне з пріоритетних напрямків в роботі Обласної державної адміністрації. Адже саме малий і середній бізнес відіграє найважливішу роль в соціально-економічному розвитку області. Це 99% зареєстрованих суб’єктів підприємницької діяльності, більше 30%  надходжень до бюджету і близько 65% загальної кількості зайнятого населення працюють на малих і середніх підприємствах. 6 липня очільник області  Максим Степанов провів круглий стіл щодо проблемних питань функціонування суб’єктів малого та середнього підприємництва в Одеській області

Максим Степанов, голова ОДА

Вона стосується здешевлення кредитних ставок. Ми запустили в цьому році на 4,5 млн грн, в наступному році ми плануємо збільшувати, якщо відпрацюємо ці механізми. Відповідно до цього ми провели зустрічі з крупними банками, які представлені саме в нашому регіоні. Це і державні банки і з приватним капіталом для того, щоб в цій частині якимось чином вам допомогти.

В рамках зустрічі, був представлений Мобільний центр обслуговування платників податків Головного управління державної фіскальної служби в Одеській області. Це перший в Україні пересувний центр, який надаватиме адміністративні послуги фіскальної служби для мешканців віддалених населених пунктів Одеського регіону.

Гліб Мілютін, начальник ГУ ДФС в Одеській області

Вся эта информация общедоступная. Согласно графику, этот ЦОБ будет приезжать в то место, где в конкретный день, в конкретное время будут предоставляться услуги. Соответственно, заблаговременно об этом все будут знать и не отходя от рабочего места, например, на рынке, не тратя время на то, чтобы поехать в Центр стационарный, они смогут получить здесь все услуги, коорые предоставляет фискальная служба.

Послугами Мобільного центру зручно буде користуватися жителям віддалених районів, які з тих чи інших причин не мають можливості відвідати один із 22 стаціонарних Центрів обслуговування платників податків, розташованих при державних податкових інспекціях та відділеннях.

Комментарии закрыты