Дитячий садок Хабад — наймолодший щабель у системі освіти Хабад. Єврейська громада в Одесі пропонує повну систему освіти, від дошкільного навчального закладу до університету і йєшиви. Щасливим малюкам в дитячому садку Хабад про майбутнє замислюватися поки рано.

Малюки весело і безтурботно співають, танцюють і малюють, розвивають сенсорні навички, вчаться правильній поведінці в суспільстві, займаються спортом, знайомляться з традиціями єврейського народу, вчать мови, готуються до школи і просто граються у вільний від занять час. Про їхнє майбутнє піклуються батьки і вихователі.

Ганна ШУТАК, завідуюча дитячим садком Хабад
Мы принимаем детей с полутора лет в детский сад. У нас 2 ясельных группы, одна с 1,5 до 2 лет, вторая с 2 до 3 лет. Работают молодые специалисты. Вообще коллектив молодой, педагоги очень творческие и инициативные, у них много идей, они очень современные. Детский сад работает в современном направлении. Кроме того, что мы работаем по государственному стандарту, как работает все дошкольное образование в Украине, — мы еще знакомим детей с традициями еврейского народа.

Звичайно, в дитячому садку Хабад з традиціями єврейського народу малюків знайомлять носії цих традицій з Ізраїлю. Правильно дати важливу інформацію необхідно з самого раннього дитинства. Складне тут стає простим і вивчається в ігровій формі. Якщо завдання з математики — то допоможе доктор Айболить або казковий їжачок, а по хвилях знань про граматику можна плисти на великому намальованому кораблі…

Ганна ШУТАК, завідуюча дитячим садком Хабад
У нас старшая группа выпускается в начальную школу Хабад. В старшей группе тоже работает молодой специалист, очень инициативный. Второй год мы практикуем, чтобы один воспитатель работал со старшей группой, она занимается их подготовкой к школе. У нее это очень хорошо получается, родители довольны. И, в принципе, учителя, которые берут детей, тоже очень довольны. Это математика, это грамота, развитие речи, рисование, лепка, аппликация, физкультура, музыка, развивающие занятия с психологом. 

У молодшої групи відповідальне завдання — в 3 роки вже треба виступати на святі. Але хлопчики і дівчатка не бояться, тому що свята в дитячому садку Хабад відзначаються щотижня: державні українські, єврейські національні та традиційні. Тут всім цікаво і кожен може спробувати себе на сцені.

Ясельна ж група зайнята вдосконаленням дрібної моторики і «запустила руки» в кінетичний пісок 🙂 Виліпити з нього можна безліч різнокольорових фігурок — а потім самому вимити руки в сучасній зручній гігієнічній кімнаті.

Ганна ШУТАК, завідуюча дитячим садком Хабад
После 16ч в нашем детском саду работает Академия раннего развития, где каждый родитель может оставить своего ребенка до 18ч30мин. У нас 4 занятия в Академии раннего развития, занимаются старшая и младшая подгруппы. Есть и подготовка к школе, изучение английского языка, иврит, ритмика, творчество, гимнастика. Очень много разных занятий, детям очень нравится.

У дитячий садок Хабад дітей доставляє і забирає автобус, тут кошерне харчування, затишні спальні та ігрові кімнати. А таких занять на свіжому повітрі, напевно, більше немає ні в кого!

Ганна ШУТАК, завідуюча дитячим садком Хабад
Мы в этом году выпускаем своих старших дошкольников в 1 класс. И, конечно же, приглашаем детей и родителей в наш детский сад. Детей в возрасте от 1,5 до 6 лет. Приходите! Здесь весело, ярко, красиво, уютно.

Перші вихователі, перші педагоги — це основа прагнення до знань і вміння вчитися! Саме цей вибір для своїх дітей робите зараз Ви.

 

 

Комментарии закрыты