Для Одеси, як для міста-мільйонника, недостатньо одного інклюзивно-ресурсного центру. Тому в міськраді було прийняте рішення про створення ще трьох аналогічних установ, яке затвердили на засіданні виконкому Одеської міської ради 24 січня. Такі центри не мають на меті замінити шкільну освіту — вони її доповнюють  і роблять можливою для дітей з особливими потребами. Директорка Департаменту освіти і науки міськради наголосила, що в майбутньому таких закладів в Одесі буде щонайменше вісім.

Олена Буйневич, директор Департаменту освіти і науки ОМР

Сейчас в активной стадии создания первый инклюзивно-ресурсный центр, который находится на улице Мечникова, 2-а. Там заканчивается проведение ремонтно-строительных работ, мы уже закупили туда оборудование, и планируем, как только строители закончат свою работу, мы сможем его облагородить, наполнить материалами и начать принимать там детей. Второй, третий и четвертый центры на базе школ города Одессы, они находятся в разных районах.

В мерії очікують, що перший центр запрацює наприкінці весни-на початку літа, а загалом кожна така установа зможе приймати щотижня 200 дітей. На ремонт кожного з центрів, що розташовані на базі шкіл, виділять по півмільйона гривень.

Комментарии закрыты