Святий богоспасаємий град Одеса є не тільки перлиною всього Причорноморського краю України, а й, за словами православних віруючих міста, — другим Афоном. Ось уже протягом 4-х років з благословення його Високопреосвященства Високопреосвященнішого Агафангела, митрополита Одеського та Ізмаїльського, в Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста проходить важливий захід – Інокентьєвські читання. Діти з різних недільних шкіл єпархії збираються всі разом, щоб поділитися своїми знаннями не тільки в області початкової богословської науки або житії святих, але також в історії віри.

Діти, наслідуючи великого архіпастиря Одещини святителя Інокентія, благовістять слухачам про те, чому колись давно жорстокий язичник Володимир обрав саме православну віру і зробив її державною релігією Київської Русі. Також чому він увійшов у літопис Церкви як святий рівноапостольний і великий князь.

Своїми враженнями про торжество з нами поділилися його організатори. Також про свої переживання розповіли і учасники заходу.

А коли святкова зустріч дійшла кінця, всі присутні, з благословення правлячого архіпастиря Одеської єпархії Високопреосвященнійшого митрополита Агафангела, були нагороджені подарунками за проявлену участь.

Комментарии закрыты