Скандальні кадрові зміни у Чорноморському порту співпали з Конференцією трудового колективу, яка відбулась 6 вересня. Портовики визнали роботу екс-директора порту Сергія Крижановського, як незадовільну. Таку оцінку колишньому керівнику підприємства дали більше 160-ти делегатів-портовиків від працівників всіх підрозділів порту в рамках Конференції трудового колективу. За попередній і поточний рік — це перша конференція трудового колективу, яка дала можливість портовикам справедливо оцінити роботу керівництва підприємства відповідно до вимог Колективного договору.

Наталія Смирнова, глава прес-служби Чорноморського порту

Так сложилось, что оценивали работу руководства предприятия, которого уже нет в Черноморском порту. Это экс-руководители. Такое решение было принято на уровне Министерства инфраструктуры Украины.

Міністерське рішення Сергій Крижановський намагається оскаржити та відсудити посаду у Міністерства інфраструктури, заявляючи про порушення в процедурі його звільнення. Однак портовики категорично виступають проти, пояснюючи це тим, що за час керівництва портом Крижановським, фінансово-економічні показники підприємства катастрофічно впали, а в даний момент, раніше одне з містоутворюючий підприємств, на межі банкрутства.

Сергій Майковський, економіст Чорноморського порту

Является, что Крыжановский, что его заместитель господин Томбулатов люстрированными. Люстрированными новой властью. О чем можно говорить? Они довели порт до ручки – вывели деньги в «Платинум банк», когда Нацбанк сделал документ и направил на все госпредприятия, что не имеют права работать с банками, в том числе, с «Платинум банком». Выводили деньги в офшор, повышали себе зарплаты и т.д. То есть творили полнейшее беззаконие. Сегодня трудовой коллектив сказал свою позицию.

За півтора року прибуток порту «Чорноморськ» з 350 млн грн впав до 7 млн грн. Аналогічна ситуація відбувається і з основним показником вантажопереробки, яка впала більш ніж в два рази. Негативні фінансові показники — це наслідок неефективного управління підприємством екс-начальником Сергієм Крижановським. І це лише мала частина того, в якій кризі на даний момент знаходиться Чорноморський порт, який ще в 2015 році займав лідируючі позиції в цій галузі.

Сергій Бризгалов, лідер Профспілки РМТ Чорноморського порту

Мы не допустим возврата Крыжановского в порт  — это первое. Второе — профсоюзами подано более 7 заявлений о совершении Крыжановским и группой лиц под его руководством уголовно наказуемых преступлений, которые касаются разворовывания государственных средств, государственного имущества — часть  указал в докладе. Правоохранительные органы занимаются этим делом, а мы будем держать на контроле и информировать трудовой коллектив, как идет следствие.

Конференція  схвалила лист до глави держави та до мініфраструктури з проханням не допустити повернення Сергія Крижановського у порт та покарати за скоєні порушення. Не дивлячись на те, що фактично чорноморський порт відкинутий на кілька років у своєму розвитку, міська влада впевнена, що за рік новому керівництву підприємства, яке буде призначено найближчим часом, вдасться повернути високі показники.

Юрій Крук, віце-мер Чорноморська

Это показатели, которые и определяют успешность предприятия — это грузопереработка, это чистая прибыль, это платежи в бюджет, это социальная гарантия для трудового коллектива, который трудится и обеспечивает эту работу. Поэтому городские власти всегда тесно работали с портовиками  — это жители нашего города, поэтому, конечно, мы сделаем все возможное, и позиция городского головы, оказать всевозможную помощь в реализации программы развития порта. 

Програма розвитку порту передбачає реалізацію  в порту «Чорноморськ», як мінімум 10-ти проектів.

Юрій Крук, віце-мер Чорноморська

“Я уверен, что этот период пройден черной полосы для порта и есть все возможности оттолкнуться от этого дна и дать рост по всем показателям. В первую очередь залог успешности работы порта это реализация программы развития. Эта программа развития была утверждена в 2015 году. Её поддержала тогда и Конференция трудового коллектива, и Министерство инфраструктуры Украины утвердило эту программу развития. Дорожная карта есть, поэтому все, что надо делать, это выполнять программу развития. Есть поддержка трудового коллектива. Есть позиция Министерства надо по этой дорожной карте двигаться».

Крім того, завдання міської влади залучити якомога більше  профільних інвесторів, міжнародні та українські компанії.

Комментарии закрыты