Міський голова Геннадій Труханов проінспектував хід ремонтних робіт дитячого саду номер 29, розташованого в самому центрі Одеси. За весь період функціонування, ще з 1954 року, капітальний ремонт дошкільного закладу так і не проводився. А вже в грудні 2016-го дітям обіцяють абсолютно нове, якісно відновлене приміщення.

Приміщення, яке понад півстоліття служить дитячим садком, в минулому — особняк із ракушняку, побудований в 1850 році архітектором Францом Моранді.  За роки експлуатації будівля стала практично непридатною, тим більше для розміщення там дітей.

До закриття на ремонт у садку функціонувало 7 груп: 1 група раннього віку, і 6 дошкільного. Наповнюваність становила — 158 дітей. Весь цей час поточні проблеми закладу батьки вирішували власними силами, сьогодні зазначають, допомога міської влади своєчасна і необхідна як ніколи раніше.

Хотим поблагодарить, что вы не остались равнодушны к нашему садику, что приняли участие, потому, что мы очень долго бились своими силами. И наших сил, даже при большом желании не хватило бы, потому, что состояние сада было настолько плачевное… Я, как родитель, который участвовал в ремонтах, и знаю что состояние было… подставляли тазики во время дождей, в спальнях текла воды. Мы, конечно пытались что-то сделать, но сами бы не осилили. Благодарим вас

У 2016 році розроблена проектно-кошторисна документація, проведені всі необхідні процедури, що визначають можливість початку будівельних робіт. Загалом, проектом передбачені заміна покрівлі, заміна віконних і дверних блоків, фасадні роботи з утепленням стін, внутрішнє оздоблення приміщень, будівництво зовнішніх інженерних мереж та благоустрій території.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова 

Постараемся в кратчайшие сроки все это закончить. Постараемся все сделать качественно и красиво, чтобы деткам было удобно и, самое главное — стараемся делать, чтобы минимизировать расходы родителей, залазить карман семейного бюджета для того, чтобы несли, есть семьях куда тратить деньги. У нас есть средства, которые, как мне кажется, рационально используем. В прошлом году было 7 детских садов,  в этом постараемся 5, но почему меньше, потому что ремонты гораздо сложнее. 

Зважаючи на необхідність у функціонуванні дитячого садка, йдучи назустріч колективу батьків, було проведено цілий ряд зустрічей з присутністю міського керівництва, ініціативної групи батьків, представників замовника та підрядника з питання завершення робіт з капітального ремонту в стислі терміни. Повернути дітей до оновленого дитячого саду планують в грудні поточного року.

Комментарии закрыты