13-14 липня особливий посланець Папи Римського кардинал Леонардо Сандрі, префект Конгрегації Східних Церков, відвідав міста Слов’янськ та Краматорськ. 13 липня кардинала Сандрі урочисто зустріли у Слов’янську, а 14 липня в храмі Святого пророка Іллі в Краматорську він взяв участь у Архієрейській Божественній Літургії , яку очолив Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ. Після цього кардинал Сандрі відвідав благодійну організацію «Карітас-Краматорськ», зустрівся з вимушеними переселенцями та оглянув лікарню, зруйновану бойовими діями, у Слов’янську. Цей візит триватиме до 17 липня і  є жестом особливої любові Папи Франциска до Української Греко-Католицької Церкви.

Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ

Дуже часто ми відчуваємо, що про нас ніхто не дбає. Ні влада, ні політики. Але присутність нашого високого гостя показує, що Господь Бог, Ісус Христос і зокрема, пап Римський, боліє нашими болями. Страждає нашими стражданнями. І голосом страждаючої України перед могутніми світу цього.

кардинал Леонардо Сандрі, префект Конгрегації Східних Церков

Насправді для мене було таким приємно вражаючим свідчення священників які в усі ці складні часи не залишили божий люд. Не залишили ту отару, яку Христос їм поручив, але як добрі пасторі продовжували перебувати, пишатися, служити людям. І це є з одного боку величезним свідченням яке будує із середини. І з іншого боку це є великий знак надії на те що можливо прагнути, надіятися, сподіватись від Бога тої благодаті, миру і над цим працювати.

За словами Блаженнішого Святослава Шептицького на даний момент існує дуже мало інструментів допомоги, які діють ефективно і доходять до тих людей, які залишились на сході України. Містам на сході нашої країни потрібно ще дуже багато, щоб відродитись, але спільними силами і за допомоги християнського сумління, можна змінити на краще долі тих, хто потребує нашої підтримки.

Комментарии закрыты